Kosmetika

PIZ BUIN Allergy Sun Lotion SPF50+ 200 ml

Značka: PIZ BUIN
5.0
  • Allergy Sun Lotion SPF50+ od PIZ BUIN poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením. Zabraňuje fotostárnutí a vzniku pigmentových skvrn. Voděodolné.
495

O produktu: PIZ BUIN Allergy Sun Lotion SPF50+ 200 ml

50145970

Úvod

Allergy Sun Lotion SPF50+ od PIZ BUIN dokonale hydratuje, zvláčňuje a poskytuje ochranu před UV zářením. Zabraňuje fotostárnutí a vzniku pigmentových skvrn. Mléko obsahuje HELIOPLEX™, který chrání pokožku před sluncem a dalšími vnějšími vlivy. Tato technologie aktivně odráží sluneční paprsky a podporuje přirozenou bariéru pokožky. Udržuje potřebnou vlhkost v pleti a zklidňuje podráždění a diskomfort. Ideální na citlivou pleť se sklonem k alergii.

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje velmi vysokou ochranu před UV zářením
  • zabraňuje fotostárnutí a vzniku pigmentových skvrn
  • zanechává hydratovanou a zklidněnou pokožku

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.