Kosmetika

PIZ BUIN Moisturizing Sun Lotion SPF15 200 ml

Značka: PIZ BUIN
  • Moisturizing Sun Lotion SPF 15 od PIZ BUIN dokonale hydratuje a poskytuje ochranu před UV zářením. Mléko předchází předčasnému stárnutí pleti a vzniku pigmentových skvrn.
359

O produktu: PIZ BUIN Moisturizing Sun Lotion SPF15 200 ml

50145967

Úvod

Moisturizing Sun Lotion SPF 15 od PIZ BUIN dokonale hydratuje a poskytuje ochranu před UV zářením. Mléko podporuje přirozenou bariéru pokožky, předchází předčasnému stárnutí pleti a vzniku pigmentových skvrn. Obsahuje antioxidant vitamin E, který neutralizuje volné radikály a chrání pleť před oxidačním stresem. Přípravek se snadno nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává po sobě mastný film. 

Hlavní vlastnosti:

  • poskytuje ochranu před UV zářením
  • podporuje přirozenou bariéru pokožky
  • předchází předčasnému stárnutí pleti

Použití

Před pobytem na slunci aplikujte na pokožku dostatečnou vrstvu přípravku a rovnoměrně rozetřete. Nedostatečné množství výrazně snižuje úroveň ochrany. Ačkoliv je krém voděodolný, doporučujeme ho v průběhu opalování nanášet opakovaně, zvláště po koupání a osušení ručníkem nebo při nadměrném pocení. Doba ochrany se opakovanou aplikací neprodlužuje.


Upozornění

Nezůstávejte příliš dlouho na slunci. Nevystavujte kojence ani malé děti přímému slunci. Nadměrná expozice sluncem představuje vážné zdravotní riziko.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.