PM Chlanydyl 60 tablet

Doplněk stravy

Značka: PM
PM Chlanydyl je doplněk stravy s přírodním standardizovaným extraktem z propolisu a tužebníkem pro podporu imunity.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

184 ušetříte 51 Kč

Původní cena 235 Kč , sleva 22%

Nejnižší cena před slevou: 229 Kč

Cena za 1 kus: 3 Kč

O produktu

50014726

Doplněk stravy s včelím propolisem a tužebníkem pro podporu imunity. PM Chlanydyl obsahuje standardizovaný Propolis Moravia PM® a tužebník jilmový, který má antiseptické vlastnosti. Tužebník podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, napomáhá vylučování vody z těla a přispívá k normální činnosti ledvin a močových cest.

Co je propolis?

Základem tohoto včelího produktu je pryskyřice, kterou včely sbírají ze stromů, a přidáním výměšků svých žláz vytvoří směs. Tou pak potírají medové plásty a stěny úlu na ochranu před nežádoucími mikroorganizmy – viry, bakteriemi, houbami či plísněmi. Z chemického hlediska tato směs obsahuje asi polovinu pryskyřičných látek, včelí vosk, balzámy a éterické oleje.

Hlavní vlastnosti

  • tužebník jilmový napomáhá vylučování vody z organismu (odvodnění), má antiseptické účinky a podporuje normální činnost ledvin a močových cest
  • tužebník podporuje normální stav kloubů a přirozenou obranyschopnost organismu
  • vrba bílá podporuje hormonální rovnováhu, přispívá k osvěžení těla
  • olše lepkavá podporuje imunitní systém

Propolis Moravia PM

Propolis Moravia PM® je v SRN klinicky testovaná forma standardizovaného propolisu, vyrobeného speciální technologií ze surového propolisu z vybraných oblastí. Má standardní zvýšený obsah blahodárných flavonoidů a volných organických kyselin (25 %) a mikroelementů (2 %).


Dávkování

Užívejte 2-4 tablety denně po dobu 4 až 12 měsíců. Tablety zapíjejte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Jedna tableta obsahuje: Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), Tužebník jilmový (Filipendula ulmaria) extrakt 104,3 mg, Propolis Moravia PM® extrakt 12,5 mg, Vrba bílá kůra (Salix alba) extrakt 11,6 mg, Olše lepkavá kůra (Alnus glutinosa) extrakt 11,6 mg, Hydroxypropylmethylcelulóza (stabilizátor), Stearan hořečnatý rostlinný (protispékavá látka).

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Není vhodný pro osoby přecitlivělé na acetylsalyciláty a včelí produkty. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.