Rty - Popraskané rty (5)

Řadit
Filtry výpisu
 • Popraskané rty
Benecos Balzám na rty Malina 4,8 g

4,8 g

Kosmetika

Ochrana a péče o rty z čisté přírody. Balzám s jojobovým olejem a kakaovým máslem dodává rtům vláčnost a chrání před vysušením. S přírodní vůní malin.

  95 Kč
  Benecos Balzám na rty Máta 4,8 g

  4,8 g

  Kosmetika

  Ochrana a péče o rty z čisté přírody. Balzám s jojobovým olejem a kakaovým máslem dodává rtům vláčnost a chrání před vysušením. Se svěží větrovou vůní.

   55 Kč
   Benecos Balzám na rty Pomeranč 4,8 g

   4,8 g

   Kosmetika

   Ochrana a péče o rty z čisté přírody. Balzám s jojobovým olejem a kakaovým máslem dodává rtům vláčnost a chrání před vysušením. S lákavou vůní pomeranče.

    65 Kč
    Benecos Balzám na rty Rybíz 4,8 g

    4,8 g

    Kosmetika

    Ochrana a péče o rty z čisté přírody. Balzám s jojobovým olejem a kakaovým máslem dodává rtům vláčnost a jemnost a chrání je před vysušením.

     95 Kč
     Detox Skinfood Balzám na rty 10 ml

     10 ml

     Kosmetika

     Balzám na rty s bambuckým máslem a přírodními oleji ze šípku, jojoby a avokáda. Vyživuje rty a zanechává je vláčné a hebké. Chrání před vysoušením.

      205 Kč
      Rty

      Rty

      Pro krásné hladké a plné rty vyzkoušejte některý z balzámů či krémů. Přírodní balzámy na rty regenerují popraskané a vysušené rty a zároveň pomáhají zpomalovat tvorbu vrásek v okolí rtů. Tónující balzámy na rty navíc zvýrazní přirozenou barvu vašich rtů a dodají decentní lesk. Jsou vhodné zejména pro ženy, které dávají přednost nenápadnému líčení. Rty jsou vyživené a chráněné před vnějšími vlivy, které mohou způsobovat jejich vysušování.