Znáte svou pleť? Podívejte se, jak probíhá diagnostika pleti v dermocentrech Dr.Max

Už jste měli možnost nechat si bezplatně, bez objednání, zároveň ale pohodlně a kvalitně zdiagnostikovat Váš aktuální stav pleti? Tak přesně takovou službu můžete očekávat v dermocentrech Dr.Max, kde Vám odborný personál za použití speciálního přístroje zjistí, v jakém stavu je vaše pleť a následně i poradí, jak o ni správně pečovat.

Ve všech lékárnách Dr.Max s Dermocentrem můžete díky své Kartě výhod Dr.Max kdykoliv, bez předchozího objednání, vyzkoušet profesionální diagnostiku pleti.

Jak diagnostika pleti probíhá?

Dermoporadkyně seznámí klientku s faktem, že přesnější výsledky diagnostiky jsou, pokud se provádí na odlíčeném obličeji. Pokud má klientka make-up, nabídne ji možnost odlíčení v tzv. T-Zoně, která je pro měření dostačující. Následně přikládá přístroj a vyhodnocuje jednotlivé kroky měření.

 

Co se dozvíte?

Dozvíte se, jak jste na tom s hydratací a elasticitou, které se velkou měrou podílejí i na viditelnosti aktuálního stavu pleti. Pak následuje hodnocení pórovitost pleti. Většinou rozšířené póry trápí klientky s akné/po akné a nebo klientky s genetickou predispozicí. Jako další krok probíhá měření předpokladu ke vzniku pigmentových skrvn/rozšíření pigmentových skvrn. Prevencí vzniku pigmentových skvrn je správná hydratace a také ochranný faktor, který by měl být používaný celoročně, obzvláště potom s prvním jarním sluncem – to pigmentové skvrny převážně vznikají, v létě se doopalují. Následně se měří akné - jestli vás netrápí aknetická podkožní ložiska. Předposledním krokem je měření vrásek. Vrásky se měří v koutku oka. Jako poslední měří hemoglobin, což je červené barvivo, které se často projevuje začervenáním na tvářích a praskáním žilek v obličeji. Většinou se jedná o genetickou predispozici, nebo vzniká používáním nevhodně zvolené kosmetiky.

Důležité je si říct, že měření probíhá zcela bezbolestně a i s doporučením správné péče Vám nezabere více než 15 minut. Na základě vašich výsledků vám dermoporadkyně může pomoci vybrat vhodné produkty pro váš typ pleti.

 

 

 

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější