516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Životní styl

Připravte pleť na jaro

A je tady jaro. Odložit zimní bundy a čepice, vyměnit barvy v šatníku a vklouznout do jarních bot. Málokterá žena netouží po dlouhé pochmurné zimě po ničem víc, než obměnit repertoár barev, nasadit sluneční brýle a vyrazit nasávat pozitivní energii voňavého jarního počasí.

Vydáno: 19.3.2019

Udržte seboreu pod kontrolou

Zarudlá pokožka a olupující se mastné žlutavé šupinky, to jsou hlavní příznaky chronického zánětlivého onemocnění kůže s názvem seboroická dermatitida nebo zkráceně seborea.

Vydáno: 12.3.2019

Superpotraviny jsou stále hitem

Víte, co mají společného šišák, moringa a graviola? Jsou to superpotraviny – nebo chcete-li anglicky „superfoods“.

Vydáno: 12.2.2019

Suchá nebo mastná? Děláte pro svoji pleť to „nej“?

Pravidelně pečovat o pleť je nezbytnou samozřejmostí pro každou ženu. Věděli jste ale, že nesprávnou péčí nejen že své pleti neprospějete, ale můžete jí dokonce uškodit? Při pravidelné péči o pleť je nejdůležitější respektovat její typ.

Vydáno: 22.1.2019

O pár kilo lehčí…

Shodit pár kilogramů je jedním z nejčastějších novoročních předsevzetí. Jestliže jste se rozhodli udělat něco se svojí váhou i vy, rádi vás ve vašem úsilí podpoříme!

Vydáno: 4.1.2019

Do nového roku bez cigaret

Odborníci na odvykání závislosti na tabáku doporučují svým klientů, aby si jako první krok stanovili přesné datum. Ať už vaším dnem D bude první leden nebo pozdější datum, gratulujeme k dobrému rozhodnutí! Přečtěte si, proč přestat kouřit skutečně stojí za to a co vám cestu ke kuřácké abstinenci usnadní.

Vydáno: 21.12.2018

Co je dermokosmetika?

Za dermokosmetické přípravky považujeme ty, které respektují fyziologii kůže. Jsou určeny pro všechny, kteří své pleti chtějí nebo musí dopřát speciální a kvalitní péči. Jak se ale v záplavě produktů vyznat? Jak vybrat ty pravé, aby péče o pleť byla kvalitní a efektivní a zároveň se nám doma nehromadily produkty, které jsou při nevhodném kombinování pro pleť spíše zátěží?

Vydáno: 17.12.2018

Kolagen – bojovník za krásnou pleť?

Naprostá většina žen je zvyklá o pleť pravidelně pečovat pomocí denních či nočních krémů, pleťových tonik, odličovacích a dalších kosmetických přípravků. Péče zvenčí je samozřejmě důležitá, ale i přesto s přibývajícím věkem pružnost pokožky klesá a začínají se tvořit vrásky. Jejich tvorba začíná podle odborníků již po 25. roce života a velkou roli zde hraje úbytek kolagenu.

Vydáno: 13.11.2018

Močová inkontinence není jen problémem seniorského věku

Problémy s močovou inkontinencí, tedy nechtěným únikem moči, trápí na světě miliony pacientů. Přestože většina zdravých lidí žije v domnění, že problém se týká pouze seniorů v kategorii 80+, není tomu tak.

Vydáno: 12.11.2018
Další články »

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.