Životní styl

Tipy pro suchou pokožku

Trápí vás suchá a svědící kůže? Zarudlá kůže se suchými místy, na kterých se tvoří šupinky. Svědění a pnutí. Nepříjemný pocit a nutkání se škrábat. Že tato slova poznáváte? Pak pravděpodobně patříte k celé řadě těch, které trápí suchá kůže. Není ale třeba podléhat beznaději - i suchá kůže pokožka může být krásná a vypadat zdravě. Chce to kvalitní a účinnou péči. Jak na to?

Vydáno: 3.12.2015
Zařazeno: Krása a péče Zdraví a prevence

Pro krásný a zdravý úsměv

Také toužíte mít nejen zdravé, ale i krásně bílé zuby? V dávné minulosti lidé používali mnohdy až nebezpečné způsoby bělení. V současnosti máme naštěstí k dispozici výběr z mnoha možností, jak pečovat o své zuby, aby byly nejen zdravé, ale i bílé.

Vydáno: 18.9.2015
Zařazeno: Krása a péče

Poznejme příčiny i možnosti léčby akné

S kožním projevem „akné“ se potýká více než 80 % všech dospívajících a 40 % dospělých. Co vše má vliv na tvorbu akné, jak mu přecházet i jaké jsou možnosti léčby u závažnějších forem – na to vše odpověděla prim. MUDr. Ivana Krajsová, MBA z Kožní kliniky VFN a I. lékařské fakulty UK.

Vydáno: 16.9.2015
Zařazeno: Krása a péče

Toužíte po miminku?

Touhla po miminku patří mezi nejmotivovanější a nejsilnější přání v životě ženy. Netýká se však pouze žen, ale po potomstvu touží stejně tak i muži.

Vydáno: 31.7.2015

Pocení (ne)musí patřit k životu

Vydáno: 23.7.2015
Zařazeno: Zdraví a prevence

Zdravé a upravené nehty jsou naší vizitkou

MUDr. Alena Štukavcová, kožní amb. Uherskohradišťská nemocnice, a.s.

Vydáno: 16.7.2015
Zařazeno: Zdraví a prevence

Magická moc olejů

Proč stojí za to je vyzkoušet? A jaké výhody v péči o pokožku vám nabízejí? A jak si vybrat ten nejvhodnější olej pro svou pokožku?

Vydáno: 14.7.2015
Zařazeno: Krása a péče

V létě pokožka volá po hydrataci!

Základními kroky v péči o pleť během letního období je ochrana před sluncem a hydratace. V důsledku vysokých teplot a slunečního záření pleť rychle ztrácí vodu, navíc jí hrozí spálení. Z toho důvodu je důležité volit nejen kvalitní fotoprotekci s co nejvyšším faktorem, ale také vhodné hydratační přípravky.

Vydáno: 2.7.2015
Zařazeno: Krása a péče

Betakaroten jako sluneční štít

Také máte na jaře a v létě větší chuť na mrkev či rajčata, na které jste si v zimě ani nevzpomněli? Tělo vám tak možná dává nenápadně najevo, že potřebuje více beta karotenu. Beta karoten je důležitý provitamin vitaminu A, který přispívá ke zdraví pokožky a zároveň ke krásnému opálení.

Vydáno: 2.7.2015
Zařazeno: Zdraví a prevence
Další články »
Instagram Instagram

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.