Pravidla promo akcí

Článek 1. Akce 5+25 % pro členy klientského programu Karta výhod Dr. Max

Nárok na slevu 5+25 na kosmetické přípravky mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při nákupu kosmetických přípravků vybraných značek (A-derma, Avène, Darphin, Ducray, Equilibria, Eucerin, Klorane, Nuance, Nuxe, Uriage, Elancyl) v jakékoliv kamenné lékárně Dr.Max v ČR. Sleva je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max a nelze ji uplatnit na nákupy provedené prostřednictvím e-shopu. Při nákupu jednoho kosmetického přípravku vybrané značky je držiteli Karty výhod Dr.Max poskytnuta sleva 5 % z běžné ceny. Pokud držitel Karty výhod Dr.Max nakoupí v rámci jednoho nákupu dva a více kosmetických přípravků stejné vybrané značky, je mu na nejdražší z nich poskytnuta sleva 5 % z běžné ceny a na zbylé pak sleva 25 % z běžné ceny. Slevu nelze kombinovat s jinými slevami nebo akcemi. Pořadatel si vyhrazuje právo akci kdykoliv změnit či ukončit; pořadatel je zejména oprávněn měnit seznam značek, na které je tato sleva poskytována. Dostupnost jednotlivých značek v lékárnách se může lišit. Aktuální seznam zapojených značek a úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na kartavyhod.drmax.cz.

Úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max a více informací o výhodách najdete zde.

Článek 2. Karta výhod – Sleva ve výši až poloviny z doplatku

Sleva ve výši až poloviny z doplatku je poskytována po předložení Karty výhod Dr.Max ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky a vztahuje se na léky a zdravotnické prostředky hrazené z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Nárok na slevu mohou uplatnit držitelé Karty výhod Dr.Max při výdeji léků nebo zdravotnických prostředků dostupných na lékařský předpis ve všech lékárnách Dr.Max v ČR. Plnou výši slevy nelze poskytnout mj. v případě, že by sleva byla vyšší, než je maximální obchodní přirážka lékárny, nebo pokud by prodejní cena léku nebo zdravotnického prostředku byla nižší nebo na úrovni nákladů, které Dr.Max vynaložil na jeho pořízení. Úplná pravidla, jakož i případná oznámení o změnách či ukončení akce jsou k dispozici v lékárnách Dr.Max a na kartavyhod.drmax.cz.

Úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max a více informací o výhodách najdete zde.

Článek 3. Karta výhod – 3za2

Pokud není uvedeno jinak, akce platí do 31. 8. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Akce 3 za 2 pro členy klientského programu Karta výhod Dr. Max přihlášené na e-shopu se vztahuje na produkty značky Dr.Max označené štítky "3 za 2 pro přihlášené" nebo "3 za 2". Při nákupu takto označených produktů Vám bude cena nejlevnějšího z nich odečtena v nákupním košíku. Tuto akci nelze kombinovat s jinými akcemi nebo slevami. Akce platí pouze na e-shopu www.drmax.cz. Akce může být kdykoliv změněna, prodloužena či ukončena.

Úplná pravidla klientského programu Karta výhod Dr.Max a více informací o výhodách najdete zde. Vaše dotazy rádi zodpovíme na infolince 516 770 100.

 

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější