President Ústní voda pro děti limetka 250 ml

Dentální hygiena

Značka: PRESIDENT
Posiluje a chrání zubní sklovinu, navozuje optimální ústní hygienu s péčí o dásně a slizové membrány a je doporučena k preventivní péči proti zubnímu kazu.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50058724

Důležitý prostředek k preventivní péči proti zubnímu kazu, který v kombinaci se zubními pastami řady President, určenými pro děti, vytváří komplexní program denní ústní hygieny.

Hlavní příčinou tvorby zubního kazu je působení bakteriálního plaku a kyselin, pocházející ze zbytků jídla. Tato ústní voda posiluje a chrání zubní sklovinu, navozuje optimální ústní hygienu s péčí o dásně a slizové membrány.

Díky obsahu extraktů z heřmánku (chamomile) a slézu lesního, má tato ústní voda příznivé působení a lze ji užívat jako tišící a ulevující prostředek v případech menších aftů, po ztrátě mléčných zubů anebo v případech nepříjemných pocitů spojených s usazením rovnátek.

Složení: Aqua (Water), Propylene Glycol, Xylitol, Chamomilla Recutia (Matricaria) Extract, Malva Sylvestris (Mallow) Extract, Poloxamer 407, Sodium Phosphate, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Saccharin, Aroma (Flavor), Limonene, Benzyl Alcohol, C.I. 42090 (BLUE 1), C.I. 19140 (Yellow 5).
Obsahuje Sodium Fluoride (230 ppm F-).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.