Pro-Visio 30+10 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem luteinu, zeaxantinu, selenu, vitamínu E a borůvkového extraktu, který přispívá k normálnímu stavu zraku a působí jako antioxidant. Vhodné při únavě očí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50065898

Pro lepší zrak, ochranu a výkonnost očí. Přípravek Pro-Visio obsahuje vitamin E, selen, borůvkový extrakt a karotenoidy lutein a zeaxanthin. Přípravek Pro-Visio doporučujeme při únavě očí např. po dlouhém čtení, noční jízdě v autě, pro oči namáhané u monitoru počítače nebo televize, po operaci šedého zákalu. Neobsahuje konzervační látky, sacharózu ani mléčný cukr, je vhodný pro i diabetiky.

  • selen a vitamin E pomáhají chránit buňky před oxidačním poškozením
  • karotenoidy lutein a zeaxanthin se ve vysoké koncentraci nacházejí v lidském oku ve žluté skvrně, tělo je nedokáže samo syntetizovat, proto je nutný jejich dostatečný příjem ve stravě, s přibývajícím věkem jejich hladina postupně klesá
  • extrakt z borůvek s obsahem antokyanů přispívá k normálnímu stavu zraku a působí jako antioxidant

Dávkování

Dospělí a dospívající užívají 1 tabletu denně. Tabletu nepolykejte, ale nechte volně rozpustit v ústech. Děti starší 3 let užívají ½ tablety denně po konzultaci s lékařem.

Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Složení

Náhradní sladidlo sorbitol, standardizovaný přírodní extrakt z měsíčku lékařského (lutein a zeaxantin), DL-α-tokoferolacetát (vitamín E), sušenou borůvkovou šťávu, standardizovaný přírodní extrakt z plodů borůvek (antokyanidiny), regulátor kyselosti citronan sodný, přírodně identické borůvkové aroma, protihrudkující látky stearan hořečnatý rostlinného původu, trikřemičitan hořečnatý a seleničitan sodný.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.