Proactivet Komplexní péče o uši 2x50 ml

Veterinární přípravky

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Ucho je velmi citlivý orgán, ve kterém při zanedbání pravidelné preventivní péče mohou vznikat bolestivé záněty. Veterinární kosmetický přípravek KOMPLEXNÍ PÉČE O UŠI je určený k aplikaci do zevního zvukovodu ucha. Čistí od ušního mazu, prachu a dalších nečistot. Po důkladném očištění otřete zvukovod uklidňujícím sérem, které je součástí balení. Obsahuje navíc i vatové tampóny k okamžitému použití.

Přípravek obsahuje set dvou aplikačních sér k okamžitému použití a speciální vatové tampony ZDARMA. Séra ouško vyčistí a zároveň zklidní. Vatové tampony jsou dostatečně velké, a tak pro vás bude čistění pohodlné a pro pejska naprosto bezpečné.                                                                                                                                       

Jak produkt používat:
Nejprve je třeba z viditelné části zvukovodu odstranit nahromaděný ušní maz a jiné nečistoty. Pomocí rozprašovače aplikujte kapky ČISTIČ do zvukovodu a na vnitřní plochu ušního boltce. Krouživými pohyby masírujte ohebnou část zvukovodu. Vatovým tamponkem krouživým pohybem odstraňte nečistoty.
V další fázi čištění je nutno uvést ucho do maximálního komfortu, protože může být mírně podrážděné. Použijte tedy kapky ZKLIDNĚNÍ. Nakapejte dostatečné množství kapek do zvukovodu a promněte. Tamponkem namočeným v olejových kapkách otřete i vnitřní plochu ušního boltce.
Čištění zvukovodu můžete bez obav provádět pravidelně jednou týdně.                           

Složení přípravku (INCI):
Ušní kapky lihové „Čištění“: Alcohol denat., Aqua, Glycerin, Dimethicone, Melaleuca alternifolia, Cananga odorata.
Ušní kapky olejové „Zklidnění“: Paraffinum liquidum, Melaleuca alternifolia, Cananga odorata, Tocopheryl acetate.

Balení obsahuje:

1 x 50 ml Ušní kapky lihové „Čištění“ – čirá transparentní kapalina lehce modré barvy v lahvičce;

1 x 50 ml Ušní kapky olejové „Zklidnění“ – čirá bezbarvá olejová kapalina v lahvičce;

1 x 30 ks vatových polštářků ve fólii.

Vatové polštářky: 100% bavlna s 3D ražbou.
 
Upozornění:
Nepoužívat vnitřně! Neaplikovat do očí a na sliznice! Jen pro zvířata! Přípravek nesmí být používán jinak, než jak je uvedeno v návodu na použití. Chraňte před dětmi a nepoučenými osobami. Přípravek nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně! Výrobek musí být skladován v suchém prostředí při teplotách 5 až 25 °C. Chránit před přímým slunečním světlem. Uchovávat vždy v poloze uzávěru vzhůru.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.