Potraviny a nápoje

Topnatur Probio kaše houbová s příchutí parmezánu 3x60 g

Značka: TOPNATUR

Probio kaše houbová s příchutí parmezánu je sušená rýžová kaše. Je vhodná pro osoby s bezlepkovou dietou, s trávicími obtížemi, s intolerancí k laktóze a pro vegetariány.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Topnatur Probio kaše houbová s příchutí parmezánu 3x60 g

50109636

Úvod

Probio kaše svou nutričně vyváženou skladbou nezatěžuje organismus. Základem kaše je extrudovaná rýže a lyofilizovaná zelenina. Neobsahuje lepek. Výhodou kaše je její rychlá příprava. Stačí jen zalít horkou vodou nebo mlékem, promíchat a chvíli nechat odstát.

Určeno pro osoby:

  • S poruchami příjmu potravy a trávicími obtížemi
  • S bezlepkovou dietou
  • S intolerancí k laktóze
  • Vhodné pro vegetariány
  • Při zdravém životním stylu
  • Vhodné pro seniory
  • K doplnění vlákniny
  • K doplnění bílkovin
  • K doplnění vitamínů a minerálů

Probio kaše obsahuje důležité vitamíny (Vitamín A,  Vitamin B1, Vitamin B6, Vitamin B12, Vitamin C , Kyselinu pantothenovou a niacin), minerály (vápník, hořčík, fosfor, selen, železo), vlákninu inulin a probiotika. Inulin se řadí mezi prebiotickou vlákninu, které je velmi důležitá jako živný substrát pro růst probiotických kultur obsažených v kaši. Tato kombinace probiotik a prebiotik se nazývá synbiotika. Probio kaše obsahuje 6 probiotických kmenů (*Bacillus coagulans, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus) v množství 5 miliard na jednu porci. Speciálně navržená probiotická směs zajišťuje stálý počet bakterií po celou dobu trvanlivosti.

Příprava:

Obsah sáčku zalijte 150 ml horké vody (maximálně 80 °C) a dobře promíchejte. Po uplynutí 3-5 minut je kaše připravena ke konzumaci.

Složení:

Instantní rýžová mouka 41,5 %, kokosový tuk, sušený glukózový sirup, inulin 6,4 %, nativní kukuřičný škrob, vitaminový a minerální premix, mrazem sušené houby 1,5 %, inaktivované sušené kvasnice, probiotické kultury 6 kmenů (5 mld./porce), jedlá sůl, emulgátor: E472e (rostlinný původ), stabilizátor: E340, protispékavá látka: E551, aromata.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.