Oslavte s námi Valentýn

Příslušenství - Proužek (8)

Řadit
Filtry výpisu
 • Proužek
 Accu-Chek Performa testovací proužky 50 ks

Zdravotnické prostředky

Proužky pro testování glykémie Accu - Chek® Performa 50 jsou určeny k měření glukózy (cukru) z plné kapilární krve pomocí glukometru Accu-Chek® Performa a Accu-Chek® Performa Nano.

  309 Kč
  Testovací proužky OneTouch Verio 50 ks

  Zdravotnické prostředky

  Testovací proužky OneTouch® Verio® jsou pro použití s glukometrem OneTouch® Verio® pro kvantitativní měření cukru v čerstvé kapilární plné krvi.

   309 Kč
   Beurer Testovací proužky ke glukometru Beurer GL 44/GL 50 2x25 ks

   2x25 ks

   Zdravotnické prostředky

   Snadno použitelné jednorázové testovací proužky jsou určeny k využití v kombinaci s glukometrem Beurer GL 44 nebo GL 50. Sada obsahuje celkem 50 ks proužků rozdělených do dvou balení po 25 ks.

    699 Kč
    ABRA testovací proužky na stanovení hladiny glukózy v krvi 50 ks

    Zdravotnické prostředky

    Mějte neustále po ruce testovací proužky určené pro glukometry ABRA. Balení obsahuje 50 ks náhradních proužků se samonasávací kapilárou s ideální velikostí pro snadnou manipulaci.

     323 Kč
     Příslušenství

     Příslušenství

     Glukometr je přístroj, který stanovuje hladinu glykemie – krevního cukru. Pro toto stanovení jsou nezbytné lancety a testovací proužky, které jsou k jednomu použití. Lancety jsou určeny k hygienickému a bezbolestnému odběru malé kapky krve, z níž se glykemie stanovuje. Proužky jsou nezbytné k vlastnímu měření glykemie a pasují vždy jen do konkrétního přístroje. Proto je vybírejte podle typu vašeho přístroje.