516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

One Touch Select Plus testovací proužky 50 ks

One Touch Select Plus testovací proužky 50 ks

One Touch Select Plus testovací proužky 50 ks

50093112
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
360 Kč
Skladem na e-shopu

Diagnostické testovací proužky určené k měření hladiny glukózy v krvi pomocí glukometru OneTouch Select Plus.

Podrobné informace o produktu

Systém OneTouch Select Plus stanovuje množství glukózy (kvantitativní stanovení) ve vzorku čerstvé kapilární krve. Měření glukózy je snadné a pomáhá zvládat diabetes. Testovací proužky OneTouch Select Plus jsou kompatibilní s glukometrem OneTouch Select Plus a OneTouch Select Plus Flex. Systém je vhodný pro použití v domácích podmínkách i pro zdravotnický personál v klinických zařízeních jako pomůcka při sledování účinnosti regulace diabetu.

Princip testu: Krevní glukóza se na testovacím proužku smísí se speciálními chemickými látkami a vyvolá elektrický proud. Síla tohoto proudu se mění v závislosti na množství glukózy ve vzorku krve. Glukometr změří elektrický proud, vypočte hladinu glukózy v krvi, zobrazí výsledek a uloží ho do paměti.

Použití:

Před použitím si vždy pečlivě umyjte a osušte ruce. Vyjměte z tuby jeden testovací proužek a tubu opět pečlivě uzavřete. Čistýma, suchýma rukama se můžete dotknout jakéhokoli místa povrchu testovacího proužku. Proužek neohýbejte, nestříhejte ani jiným způsobem neupravujte. Před testováním se ujistěte, že je teplota glukometru a testových proužků stejná. Naneste kapku krve a vložte do glukometru.

Proužky jsou určeny výhradně k jednorázovému použití. Po provedení měření nevracejte použitý proužek zpět do tuby.

Upozornění:

Testovací proužek, na který jste již nanesli krev nebo kontrolní roztok, již znovu nepoužívejte. Dávejte pozor, aby se do portu na testové proužky nebo datového portu nedostaly tekutiny, špína, prach, krev ani kontrolní roztok. Před použitím si prostudujte příbalovou informaci k systému OneTouch Select® Plus.

Kategorie produktu

Parametry

Značka One Touch
EAN 4030841005441
SUKL kód 171257

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.