Dr. Weiss Psí sádlo originální bylinná mast 75 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

PSÍ SÁDLO - Dr.Weiss Originální bylinná mast

Užití

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury obsahuje ověřenou kombinaci včelího vosku a účinných bylinných extraktů, které jsou známy svým blahodárným účinkem:

  • při nachlazení
  • při rýmě a ucpaném nosu
  • při úporném kašli
  • při dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.)

Na základě dlouhodobého vývoje a testování obsahuje Originální bylinná mast PSÍ SÁDLO Dr. Weiss® optimální kombinaci a koncentraci účinných látek, která je velmi šetrná k citlivé pokožce a je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku.

Použití

Podle potřeby aplikovat několikrát denně na hruď a záda. Přípravek jemně vmasírovat do úplného vstřebání, případně aplikovat formou zábalu. Je možné aplikovat menší množství také v okolí nosu a do oblasti spánků. Bezpečnost dermatologicky testována. Mírná hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku.

Příznaky

Při kašli, rýmě a nachlazení.

Fakta/rady

Po aplikaci na hruď nebo záda vytváří včelí vosk na povrchu pokožky silný okluzivní efekt na kůži, zabraňuje tak ztrátám vody a zlepšuje odkašlávání usazeného hlenu. Účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku zároveň snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky. Přítomné silice zvyšují prokrvení v oblasti hrudníku, dochází ke zvýšení sekrece hlenů a usnadnění vykašlávání. Inhalace silic zároveň uklidňuje podrážděnou sliznici dýchacích cest, uvolňuje ucpaný nos a usnadňuje dýchání. Při rýmě a nachlazení je možné aplikovat mast také kolem nosu - inhalace silic uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje dýchání, bylinné extrakty s antiseptickými, hojivými účinky a včelí vosk pak velmi suchou, popraskanou kůži hydratují a uleví od bolesti. Pro uvolnění napětí při lehčích bolestech hlavy je možné aplikovat také do oblasti spánků.

Složení přípravku

Účinné látky: Extrakt ze světlíku lékařského, měsíčku lékařského, eukalyptu, tymiánu obecného, jitrocele kopinatého, bezu černého, řebříčku obecného, violky vonné, slézu maurského, přesličky rolní.

Info o firmě

www.psi-sadlo.cz

Odborná poznámka

Upozornění: K zevnímu použití! Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Neaplikovat do očí a na sliznice! Neaplikovat v případě alergie na některou obsaženou složku.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 15 – 25 °C, v původním obalu. Ukládat mimo dosah dětí! Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.