844 909 909 | info@drmax.cz | O nás

Dr. Weiss  Psí sádlo originální bylinná mast 75 ml

Dr. Weiss Psí sádlo originální bylinná mast 75 ml

50050665
Kosmetika
229 Kč

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury poskytuje rychlou a šetrnou pomoc při kašli, rýmě a nachlazení. Podle potřeby lze aplikovat několikrát denně na hruď a záda.

Podrobné informace o produktu

PSÍ SÁDLO - Dr.Weiss Originální bylinná mast

Užití

Originální bylinná mast vyrobená podle legendární švýcarské receptury obsahuje ověřenou kombinaci včelího vosku a účinných bylinných extraktů, které jsou známy svým blahodárným účinkem:

  • při nachlazení
  • při rýmě a ucpaném nosu
  • při úporném kašli
  • při dýchacích potížích (astma, bronchitida atd.)

Na základě dlouhodobého vývoje a testování obsahuje Originální bylinná mast PSÍ SÁDLO Dr. Weiss® optimální kombinaci a koncentraci účinných látek, která je velmi šetrná k citlivé pokožce a je vhodná i pro citlivou dětskou pokožku.

Použití

Podle potřeby aplikovat několikrát denně na hruď a záda. Přípravek jemně vmasírovat do úplného vstřebání, případně aplikovat formou zábalu. Je možné aplikovat menší množství také v okolí nosu a do oblasti spánků. Bezpečnost dermatologicky testována. Mírná hrudkovitost je přirozenou vlastností tohoto výrobku.

Příznaky

Při kašli, rýmě a nachlazení.

Fakta/rady

Po aplikaci na hruď nebo záda vytváří včelí vosk na povrchu pokožky silný okluzivní efekt na kůži, zabraňuje tak ztrátám vody a zlepšuje odkašlávání usazeného hlenu. Účinné látky léčivých rostlin uvolněné do včelího vosku zároveň snadněji pronikají do zevních vrstev pokožky. Přítomné silice zvyšují prokrvení v oblasti hrudníku, dochází ke zvýšení sekrece hlenů a usnadnění vykašlávání. Inhalace silic zároveň uklidňuje podrážděnou sliznici dýchacích cest, uvolňuje ucpaný nos a usnadňuje dýchání. Při rýmě a nachlazení je možné aplikovat mast také kolem nosu - inhalace silic uvolňuje dýchací cesty a usnadňuje dýchání, bylinné extrakty s antiseptickými, hojivými účinky a včelí vosk pak velmi suchou, popraskanou kůži hydratují a uleví od bolesti. Pro uvolnění napětí při lehčích bolestech hlavy je možné aplikovat také do oblasti spánků.

Složení přípravku

Účinné látky: Extrakt ze světlíku lékařského, měsíčku lékařského, eukalyptu, tymiánu obecného, jitrocele kopinatého, bezu černého, řebříčku obecného, violky vonné, slézu maurského, přesličky rolní.

Info o firmě

www.psi-sadlo.cz

Odborná poznámka

Upozornění: K zevnímu použití! Přípravek je vhodný pro děti od 3 let. Neaplikovat do očí a na sliznice! Neaplikovat v případě alergie na některou obsaženou složku.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 15 – 25 °C, v původním obalu. Ukládat mimo dosah dětí! Spotřebujte do 6 měsíců od otevření.

Parametry produktu

Značka Dr. Weiss Použiji na Tělo
Forma Mast EAN 8594059731524

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.