516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Psyllium BIO 100g Dr.Popov

Vyprodáno
Psyllium BIO 100g Dr.Popov

Psyllium BIO 100g Dr.Popov

Doplněk stravy: Více o legislativě
79 Kč
BIO Psyllium zn. Psyllicol bylo vypěstováno v Indii podle zásad ekologického zemědělství. Přírodní rozpustná vláknina zlepšující trávení.

Podrobné informace o produktu

Nejvyšší dostupná kvalita! Doplněk stravy.

Biopsyllium - BIO Psyllium zn. Psyllicol bylo vypěstováno v Indii podle zásad ekologického zemědělství. Při jeho zpracování nebylo použito chemických prostředků pro hubení plevelů a hmyzu a pro dopravu nebylo ošetřováno chemickou sanací ani ozářením. Díky tomu v něm nejsou obsaženy žádné zbytky chemických postřiků a hnojiv. BIO Psyllium také není dodatečně upravováno žádnými přídatnými látkami, syntetickými aromaty či barvivy.

Psyllium (Jitrocel indický – Plantago ovata) je rostlina s nenápadnými květy a krátkými listy porostlými jemným chmýřím. Vyskytuje se hlavně v Indii, ale také v Iráku, Pakistánu a Austrálii.

K léčení se využívá hlavně osemení (vyčištěné obaly semen – Plantago ovata husk), která jsou nejbohatší na rozpustnou vlákninu.

Psyllium – nejkvalitnější surovina pochází z Indie. Z této oblasti ho dováží firma Dr. POPOV v nejvyšší dostupné kvalitě. Každá šarže Psyllia je v ČR pečlivě testována v akreditované laboratoři po stránce kvality a mikrobiologie. Firma Dr. POPOV je také prvním úspěšným českým vývozcem Psyllia do Evropské Unie.

Upozornění:
Vzhledem k tomu, že se na trhu objevuje více druhů Psyllia z různých oblastí a rozdílných kvalit, můžeme níže uvedené účinky garantovat pouze u Psyllia značky Dr. Popov.

Psyllium horší kvality může vyvolávat alergickou reakci.

Psyllium – stoprocentně přírodní, nenávyková rozpustná vláknina, vzniklá vyčištěním semen obalů Jitrocele indického. Neobsahuje barviva, konzervační látky ani chemické přísady. V indické ajurvédě (tradiční indické medicině) se užívá přes 2 tisíce let. Psyllium dokáže již po několika dnech užívání navodit správnou hustotu stolice a není návykové. V trávicím traktu zvětšuje až 40 x svůj objem. Vzniklý gel pohlcuje nadbytečnou tekutinu a prostým bobtnáním - mechanickou silou jako píst – odsouvá z trávicího traktu škodlivé splodiny. Potenciální škodlivé (jedovaté a rakovinotvorné) látky jsou ve střevech gelem absorbovány a snižuje se tak jejich kontakt se sliznicemi žaludku a střev. Nabobtnáním Psyllia vzniká pocit "falešného zasycení" a zmenšuje se touha po jídle, což je důležité při snižování nadváhy.

Každodenní zdravá stolice je základem čistoty organizmu a u všech bez výjimky důležitým kritériem pevného zdraví. Správná stolice je nepáchnoucí, světlejší, hustá a má konzistenci jílu. V případech, kdy stolice tato kritéria nesplňuje, je vždy na místě užití Psyllia.

Balení:
100 g

Zdroj: www.drpopov.cz

Kategorie produktu

Parametry

EAN 8595058903523

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.