516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Beurer PO 30 Pulzní oxymetr 1 ks

Vyprodáno
Beurer PO 30 Pulzní oxymetr 1 ks

Beurer PO 30 Pulzní oxymetr 1 ks

50078087
Zdravotnický prostředek: Více o legislativě
1 550 Kč

Pulzní oxymetr slouží k měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční frekvence, díky čemuž posuzuje správnou funkci dýchání.

Zobrazit kategorii Zdravotnické potřeby » Produkty stejné značky »

Podrobné informace o produktu

S pulzním oxymetrem Beurer PO 30 budete mít neustále přehled o správné funkčnosti svého dýchání. Zařízení se využívá k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (SpOh) a srdeční frekvence. Hodnoty saturace vám prozradí, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasyceno kyslíkem, což má zásadní vliv na kvalitě dýchání.

Pomůže odhalit problémy s dýcháním

Celý proces měření je velmi snadný. Pulzní oxymetr během něj používá dva světelné paprsky různé vlnové délky. Ty dopadají přímo na prst, který vložíte dovnitř přístroje, z něhož poté vyčtou požadované informace. Celé měření nezabere déle než několik málo vteřin a dočkáte se přesných výsledků, které vám případně pomůžou odhalit začínající problémy a nemoci spojené s dýcháním. Díky snadnému ovládání a pohodlnému použití je přístroj vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Kategorie produktu

Parametry

Značka Beurer
EAN 4211125454302

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.