PURESSENTIEL Antibakteriální gel 250 ml

Kosmetika

S esenciálními oleji a alkoholem, který zajišťuje antibakteriální a antivirové působení. Aloe vera chrání před vysušením pokožky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
379

O produktu

50121206

Antibakteriální gel k očištění rukou bez vody a mýdla. Vysoké procento alkoholu zajišťuje přípravku antibakteriální a antivirové působení. Likviduje 99,9 % virů a bakterií od prvních minut. Obsahuje esenciální oleje z citronu, levandule a tea-tree a extrakt z Aloe vera, který chrání pokožku před vysušením.

Hlavní vlastnosti:

  • hygiena rukou bez vody a mýdla
  • antibakteriální a antivirový účinek
  • nevysušuje pokožku

Složení

71,9 % alkoholu rostlinného původu, tři esenciální oleje (citron, levandule, tea tree) a extrakt z Aloe Vera. Účinnost LIKVIDACE VIRŮ dle normy: NF EN 14476 (1 min). Účinnost LIKVIDACE BAKTERIÍ: NF EN 1040 (1 min). Účinnost LIKVIDACE PLÍSNÍ: NF EN 1275 (2 min).

Použití

Kapku gelu (3 ml) roztírejte v dlaních a na hřbetech rukou zhruba 60 sekund. Účinek je okamžitý.

Upozornění

Nedoporučujeme pro děti do tří let. Uchovávejte v chladném a temném prostředí. POKYNY PRO PRVNÍ POMOC: Ve všech případech pochybností, nebo když příznaky přetrvávají, vyhledejte lékařskou pomoc. Osobě v bezvědomí nikdy nepodávejte nic ústy. Při nadýchání: Postiženou osobu přemístěte na čerstvý vzduch a udržujte ji v teple a klidu. Při styku s kůží: V případě alergické reakce vyhledejte lékaře. Při zasažení očí: Důkladně vyplachujte měkkou, čistou vodou po dobu 15 minut při otevřených víčkách. Pokud se projeví zarudnutí, bolest nebo zhoršení zraku, vyhledejte očního lékaře. Při požití: Pokud je množství malé (ne více než jedno polknutí), vypláchněte ústa vodou a poraďte se s lékařem. Postiženou osobu udržujte v klidu. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. Vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte štítek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.