PURESSENTIEL CRYO PURE gel na svaly a klouby 80 ml

Kosmetika

Kosmetický přípravek na bázi aromaterapie s esenciálními oleji a chladivým efektem. Pomáhá zklidnit citlivé oblasti svalů a kloubů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
330 ušetříte 59 Kč

Původní cena 389 Kč, sleva 15%

O produktu

50113098

Chladivý gel s přírodními esenciálním oleji k lokální aplikaci na svaly a klouby. „Kryo“ metoda se opírá o tradiční techniku chlazení. Díky nemastné a nelepivé textuře lze Cryo Pure® gel použít na rychlou masáž. Tyto vlastnosti spolu se 14 esenciálními oleji se zklidňující vůní přispívají k okamžité i dlouhodobé úlevě citlivých oblastí. Jeho účinnost byla prokázána testováním pod dohledem dermatologa a fyzioterapeuta.

Výsledek:

  • okamžitý i dlouhodobý chladivý efekt
  • pomáhá zklidňovat citlivé oblasti
  • zklidňující vůně

Složení

100% přírodní esenciální oleje a mentol. Neobsahuje umělá barviva a syntetickou parfemaci.

Použití

Aplikujte malé množství gelu jen na citlivou oblast (záda, krk, ramena, lokty, zápěstí, ruce, boky, kolena, stehna, kotníky, chodidla…), a to dvakrát denně. Vmasírujte produkt do pokožky, abyste měli jistotu, že se dobře vstřebá. Po použití si umyjte ruce.

Upozornění

Pouze pro dospělé. Produkt není určen pro kojící a těhotné ženy. Nepoužívejte, pokud trpíte alergií na salicyláty. Vyhýbejte se kontaktu s očima a měkkými tkáněmi. Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.