Farmax Q Max 60 dárkové balení 120 tobolek

Doplněk stravy

Značka: FARMAX
Farmax Q Max 60 dárkové balení obsahuje fermentovaný koenzym Q10, který je nepostradatelnou součástí každé buňky lidského organismu. Speciální dárková edice.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
399 ušetříte 100 Kč

Původní cena 499 Kč, sleva 20%

Cena za 100 kusu(tbl): 333 Kč

O produktu

50119731

Potěšte své blízké dárkovým balením přípravku Q Max 60. Farmax Q Max 60 obsahuje 60 mg fermentovaného koenzymu Q10. Koenzym Q10 je životně důležitá látka, která se přirozeně nachází v lidském organismu. Je nezbytnou součástí každé buňky lidského těla. Je zdrojem energie pro buňky a katalyzátorem biochemických reakcí. Vyskytuje se ve velkém množství v orgánech s vysokými požadavky na energii, jako jsou srdce, plíce, mozek a játra. S věkem jeho produkce klesá, a proto je vhodné doplňovat koenzym Q10 v potravě, zejména u osob starších 50 let. Hladinu koenzymu Q10 snižuje také tělesná zátěž a častý stres a nevhodné stravování.


Dávkování

Užívejte 1 tobolku denně, nejlépe ráno půl hodiny před jídlem.

Složení

1 tobolka obsahuje 60 mg koenzymu Q 10.

Celkové složení tobolek: sójový olej, (obal) želatina, koenzym Q10, (zahušťovadlo) glycerol, barvivo: oxid železa červený.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.