Potraviny a nápoje

Rabenhorst 5denní detoxikační kúra 5x750 ml

Značka: RABENHORST

Rabenhorst 5denní detoxikační kúra ovocné a zeleninové šťávy pro dietní režim zacílený na odlehčení organismu sestavený dietoložkou Anitou Klimou.

795

Cena za 1 litr: 212,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Rabenhorst 5denní detoxikační kúra 5x750 ml

50148623

Úvod

Rabenhorst 5denní detoxikační kúra obsahuje pět lahví ovocných a zeleninových šťáv pro dietní režim zacílený na odlehčení organismu sestavený dietoložkou Anitou Klimou. Strava by v těchto dnech měla být zredukována na žitný chléb pokapaný kvalitním olejem. Doporučujeme dodržet pořadí šťáv a dbát na dostatečný příjem tekutin, alespoň 2-3 litry denně. Kúra je vhodná pro vegany a vegerariány.

Rabenhorst 5denní detoxikační kúra obsahuje

  • BIO Bezlepková pšeničná trávu
  • BIO Zeleninová šťávu
  • Ananasová šťávu
  • BIO Šťávu z červené řepy
  • BIO Mrkvová šťávu

Dávkování

Snídaně

1,5 dcl Rabenhorst šťávy

2 krajíce žitného chleba

Svačina

1,5 dcl Rabenhorst šťávy

1 krajíc žitného chleba

Oběd

1,5 dcl Rabenhorst šťávy

2 krajíce žitného chleba

Svačina

1,5 dcl Rabenhorst šťávy

1 krajíc žitného chleba

Večeře

1,5 dcl Rabenhorst šťávy

1 krajíc žitného chleba

 


Složení

BIO Bezlepková pšeničná tráva: organická šťáva z pšeničné trávy (45 %), organický extrakt ze zeleného čaje (voda, organický zelený čaj 0,1 %), bio organický jablečný džus (22 %), bio agávový sirup, bio citrónová šťáva (3 %), mikrořasy spirulína (0,2 %), stabilizátor: pektin. BIO Zeleninová šťáva: šťáva z BIO rajčat, BIO mrkvová šťáva*, organická červená řepa*, organická okurka*, organický celer*, organické zelí * (organické bílé zelí, mořská sůl), organická cibulová šťáva, organická petržel, organická bazalka, organický libeček, organická šťáva z kopru, organická citronová šťáva (* Lakto-fermentovaný). Ananasová šťáva: 100% čistá ananasová šťáva. BIO Šťáva z červené řepy: organická šťáva z červené řepy, organická citronová šťáva. BIO Mrkvová šťáva: mrkvová šťáva, citronová šťáva.


Upozornění

Před otevřením lahev nejprve protřepejte. Usazenina na dně není závadou. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do 5 dnů.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.