Red health care Vitamin D3 1000 IU 60 tablet

Doplněk stravy

RED HEALTH CARE Vitamin D3 1000 IU je doplněk stravy s obsahem vitaminu D3, který napomáhá zdravé imunitě a příznivě ovlivňuje stav kostí a zubů. Pro dospělé a děti od 3 let.
Akce 2 za cenu 1 Při nákupu 2 kusů produktů značky Red Health Care v libovolné kombinaci získáte levnější kus za 0,01 Kč. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
145

Cena za 1 kus: 2 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50124051

Vitamin D3 pro zdravou imunitu, kosti, zuby a svaly. Vitamin D3 (cholecalciferol) vzniká v kůži působením slunečního záření. Zejména při dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků je vhodné ho doplňovat potravou nebo doplňky stravy. Je důležitý nejen pro děti v období růstu, ale i pro seniory, ženy v menopauze nebo osoby se zvýšenou fyzickou aktivitou. Přípravek RED HEALTH CARE Vitamin D3 mohou užívat dospělí a děti od 3 let.

Hlavní účinky vitaminu D3:

  • přispívá k udržení normální funkce svalů a zdravých kostí a zubů
  • příznivě ovlivňuje hladinu vápníku v krvi
  • napomáhá normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu
  • přispívá ke správné funkci imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Dávkování

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem nebo po jídle, zapíjejte dostatečným množstvím vody.

Složení

Vitamin D3 10 mg (1.000 IU) v jedné tabletě (500 % referenční hodnoty příjmu).

Mikrokrystalická celulóza (plnidlo), foforečnan vápenatý (plnidlo), vitamin D3 100.000 IU / g, stearan hořečnatý (protispékavá látka).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte současně další přípravky s obsahem vitaminu D! Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Není určeno pro děti do 3 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.