Regre box Dezinfekční box s UV-C světlem

Elektronika

Skladem na e-shopu

6190 ušetříte 3300 Kč

Původní cena 9490 Kč, sleva 35%

O produktu

Rychlá a bezpečná likvidace virů, bakterií a plísní bez chemikálií a vody. Regre box Dezinfekční box s UV-C světlem je určen k dezinfekci předmětů z různých materiálů – ochranné prostředky dýchacích cest, tedy roušky – ústenky i věci denní potřeby včetně potravin. Dezinfekce v Regre boxu je vhodná pro bavlněné roušky, nano roušky, respirátory i pro jednorázové roušky. Používáním Regre boxu chráníte své zdraví!

V Regre boxu můžete dezinfikovat předměty denní potřeby:

  • ochranné prostředky – roušky, rukavice
  • elektroniku, telefony, klávesnice
  • peníze, knihy, diáře
  • potraviny, nápoje
  • oblečení
  • hračky

2 minuty působení – 99,9% účinnost

Princip desinfekce v Regre boxu je založený na ověřené technologii germicidní UVC trubice, výhradně od společnosti Philips. Funkčnost boxu je prověřená řadou laboratorních testů realizovaných společností Signify. Použití lamp je jednou z nejjednodušších metod dezinfekce. Má prokazatelnou účinnost a provozně nejméně zatěžuje životní prostředí. PHILIPS TUV T8 lampa dodávaná k tomuto dezinfekčnímu boxu má nejvyšší výkon v pásmu 253,7 nm, které má nejsilnější biocidní vlastnosti a nevratně deaktivuje bakterie, viry a další mikroorganismy. Společnost Phillips doložila prokazatelné účinky na likvidaci SARS CoV-2.

Použití

Montáž a obsluha boxu je velmi jednoduchá. Regre box stačí naplnit, uzavřít a spustit. Po 2 minutách jsou předměty sterilní. Své stylové a designové roušky už nemusíte pokaždé prát a při cestě mimo domov je tak máte stále k dispozici. Regre je konstruován pro opětovné složení a uložení. Pro dezinfekci je potřeba přímé osvětlení povrchů.

Upozornění

Používejte přesně podle pokynů uvedených v návodu k použití. Návod k obsluze je součástí balení Regre Boxu. Nikdy nezapínejte tlačítko ON, dokud není box plně uzavřený a zabezpečený proti ozařování ostatních osob či zvířat. Mohlo by dojít k poškození zraku. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Standardní věty o nebezpečnosti: H 318 Způsobuje vážné poškození očí. H 319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.