516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

Rescue Coffeinum Liquid 12x25ml

Vyprodáno
Rescue Coffeinum Liquid 12x25ml

Rescue Coffeinum Liquid 12x25ml

Sportovní výživa
351 Kč
Klasický stimulant na bázi kofeinu. Dóza obsahuje maximální povolenou dávku kofeinu.

Podrobné informace o produktu

Přípravek obsahuje čistý kofein anhydrát v nejvyšší povolené dávce 200 mg spolu s komplexem sacharidů, který zabezpečí rychlé a zároveň prodloužené uvolňování energie. Kofein má silný stimulační účinek na nervovou soustavu. Zvyšuje psychickou aktivitu a schopnost koncentrace, odstraňuje únavu a prodlužuje možnost vykonávat vyčerpávající práci. Potlačuje ospalost a částečně antagonizuje účinky alkoholu. Vzhledem k dobré vstřebatelnosti a velmi rychlému působení je vhodný jak při sportovním výkonu, tak i při činnostech vyžadujících maximální soustředění a dlouhodobé udržení pozornosti.  Přípravek je proto oblíben u sportovců, vysoce zatížených lidí, řidičů a manažerů. Zvýšením tělesného tlaku dojde také ke zrychlení metabolismu a následnému rychlejšímu spotřebování energetických zásob, v první fázi především cukrů. Při delším aerobním výkonu se také podílí na čerpání energie z tukových zásob.

Přípravek je svým složením jednoduchý a právě proto efektivní, cenově je nejlevnějším stimulantem v monodóze na trhu. Od srovnatelných výrobků se liší zejména jednoduchým složením, 4 až 5ti násobně vyšší energetickou hodnotou a zajímavou cenou.
  • Garance okamžitého účinku
  • Extra silná nervová stimulace
  • Energetická bomba
  • Zvýšení sportovního výkonu
  • Potlačení únavy a ospalosti
Složení
Přehled nutričních hodnot100 ml25 ml
energetická hodnota880 kJ/210 kcal220 kJ/52,5 kcal
bílkoviny0 g0 g
fruktóza24 g6 g
glukóza16 g4 g
maltodextrin12 g3 g
kofein anhydrát800 mg200 mg
Složení: voda, fruktóza, glukóza, maltodextrin, kyselina citrónová, kofein, přírodní aroma, barvivo E122, sorban draselný

Dávkování: 
Dávku je možné aplikovat bezprostředně před zahájením sportovního výkonu, zejména u kratších a silových aktivit. U vytrvalostních sportů je možné dávku rozdělit. To platí i při dlouhodobější psychické zátěži. Denní dávka 1 lahvička (25 ml). Přípravek má i přes ovocnou příchuť a vysoký obsah cukrů mírně nahořklou chuť, která je dána vysokým obsahem kofeinu.

Balení: 
1 balení obsahuje 12 pitných ampulí á 25 ml

Zdroj: www.sportwave.cz

Kategorie produktu

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.