Rescue Coffeinum Liquid 12x25ml

Sportovní výživa

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Přípravek obsahuje čistý kofein anhydrát v nejvyšší povolené dávce 200 mg spolu s komplexem sacharidů, který zabezpečí rychlé a zároveň prodloužené uvolňování energie. Kofein má silný stimulační účinek na nervovou soustavu. Zvyšuje psychickou aktivitu a schopnost koncentrace, odstraňuje únavu a prodlužuje možnost vykonávat vyčerpávající práci. Potlačuje ospalost a částečně antagonizuje účinky alkoholu. Vzhledem k dobré vstřebatelnosti a velmi rychlému působení je vhodný jak při sportovním výkonu, tak i při činnostech vyžadujících maximální soustředění a dlouhodobé udržení pozornosti.  Přípravek je proto oblíben u sportovců, vysoce zatížených lidí, řidičů a manažerů. Zvýšením tělesného tlaku dojde také ke zrychlení metabolismu a následnému rychlejšímu spotřebování energetických zásob, v první fázi především cukrů. Při delším aerobním výkonu se také podílí na čerpání energie z tukových zásob.

Přípravek je svým složením jednoduchý a právě proto efektivní, cenově je nejlevnějším stimulantem v monodóze na trhu. Od srovnatelných výrobků se liší zejména jednoduchým složením, 4 až 5ti násobně vyšší energetickou hodnotou a zajímavou cenou.
  • Garance okamžitého účinku
  • Extra silná nervová stimulace
  • Energetická bomba
  • Zvýšení sportovního výkonu
  • Potlačení únavy a ospalosti
Složení
Přehled nutričních hodnot100 ml25 ml
energetická hodnota880 kJ/210 kcal220 kJ/52,5 kcal
bílkoviny0 g0 g
fruktóza24 g6 g
glukóza16 g4 g
maltodextrin12 g3 g
kofein anhydrát800 mg200 mg
Složení: voda, fruktóza, glukóza, maltodextrin, kyselina citrónová, kofein, přírodní aroma, barvivo E122, sorban draselný

Dávkování: 
Dávku je možné aplikovat bezprostředně před zahájením sportovního výkonu, zejména u kratších a silových aktivit. U vytrvalostních sportů je možné dávku rozdělit. To platí i při dlouhodobější psychické zátěži. Denní dávka 1 lahvička (25 ml). Přípravek má i přes ovocnou příchuť a vysoký obsah cukrů mírně nahořklou chuť, která je dána vysokým obsahem kofeinu.

Balení: 
1 balení obsahuje 12 pitných ampulí á 25 ml

Zdroj: www.sportwave.cz

Parametry