Rescue Energy Tabs tbl.20

Sportovní výživa

3 za 2

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

RESCUE ENERGY TABS jsou tablety učené pro rychlou a účinnou stimulaci nervového systému při duševní práci a učení a pro podporu sportovního výkonu. Složení vychází z osvědčené kombinace přírodních stimulantů a vitaminů. 
  • rychlá a účinná stimulace
  • rychlý nástup a dlouhotrvající účinek
  • potlačení únavy a ospalost
  • zlepšení koncentrace a učení
  • podpora sportovního výkonu
  • zvýšení sexuální aktivity
  • podpora obranyschopnosti oragnismu
Rescue Energy Tabs je komplexní přípravek obsahující stimulační látky, vitamíny a minerální prvek hořčík. Sportovci, kteří již znají účinky kofeinu a taurinu na sportovní výkon, vědí, že se jedná o velmi účinné stimulanty, které je dokážou nastartovat i pokud se cítí unavení nebo nedostatečně regenerovaní. Účinek kofeinu se dá rozdělit do dvou skupin − podpora psychická a podpora fyzická. Potlačení únavy, ospalosti a celkové zlepšení koncentrace umožňuje sportovci zahájit sportovní výkon bez břemene předchozího vyčerpání, a tím vytváří podmínky k maximálnímu využití fyzických předpokladů. V rovině fyzické napomáhá kofein zvýšení krevního tlaku, a tak i lepšímu prokrvení svalů. Tím dojde i k mírnému zvýšení tělesné teploty a zrychlení metabolismu, což přispěje k rychlejšímu uvolnění energetických zásob. Dalším efektem, který z toho vyplývá, je podpora spalování, nejprve cukrů a následně tuků za vzniku energie.

Složení:
Obsah aktivních látekv denní dávce / 2 tbl.
kofein200 mg
     z toho kofein z guarany50 mg
taurin200 mg
vitamín C250 mg
hořčík12 mg
inositol50 mg
Složení: sorbitol, kyselina askorbová, guarana extrakt, taurin, kofein, laktát hořečnatý, aspartam, inositol, stearan hořečnatý, přírodně identické mandarinkové aroma.

Dávkování: 
Užívejte 2 tablety Rescue Energy Tabs denně. Tablety je možné vycucat nebo nechat rozpustit v ústech, případně polknout a zapít tekutinou.

Balení: 
20 tablet

Zdroj: www.survival.cz

Parametry