RESOURCE® Junior Fibre banánový 4x200 ml

Potravina pro zvláštní lékařské účely

Značka: RESOURCE®
Resource® Junior Fibre banánový je nutričně kompletní potravina při zvýšené potřebě přísunu energie, obsahuje vlákninu a je vhodná pro děti od 1 roku.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50104683

Resource® Junior Fibre je potravina pro zvláštní lékařské účely v tekuté formě vhodná pro děti od 1 roku. Resource® Junior Fibre je nutričně kompletní potravina při zvýšené potřebě přísunu energie, s vlákninou. Potravina je vhodná při neprospívání dítěte nebo při opožděném růstu. Je vhodná jako jediný zdroj výživy. V jedné lahvičce (200 ml) jsou 3 g vlákniny a energetická hodnota je 300 kcal. Banánová příchuť.

Hlavní vlastnosti:

  • nutričně kompletní nápoj
  • při zvýšené potřebě přísunu energie
  • vhodný pro neprospívající děti a při opožděném růstu
  • již od 1 roku věku
  • banánová příchuť

Dávkování

1-3 porce denně jako doplněk stravy nebo jako jediný zdroj výživy dle doporučení lékaře. Podávejte ústy nebo sondou. Nejlépe chutná chlazené. Neotevřené skladujte v suchu při pokojové teplotě. Po otevření skladujte uzavřené víčkem v chladničce a spotřebujte do 24 hodin.

Složení

Pitná voda, maltodextrin, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový), cukr, mléčné bílkoviny, vláknina (fruktooligosacharidy, inulin), minerální látky (citronan draselný, citronan sodný, vápenaté soli kyseliny citronové, chlorid draselný, hořečnaté soli kyseliny citronové, sodné soli kyseliny fosforečné, oxid hořečnatý, síran železnatý, síran zinečnatý, síran manganatý, síran měďnatý, fluorid sodný, jodid draselný, seleničitan sodný, chlorid chromitý a jeho hexahydrát, molybdenan sodný), škrob, emulgátor (E 471), vitaminy (C, E, niacin, kyselina pantothenová, B1, B6, A, B2, D, K, kyselina listová, B12, biotin), regulátor kyselosti (E 330), zahušťovadlo (E 407), aromata. Baleno v ochranné atmosféře. Ošetřeno UHT. Bez lepku.

Upozornění

Musí být podáváno na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného pracovníka v oblasti klinické výživy. Určeno pro děti od 1 roku. Není určeno pro parenterální použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.