Respilon RespiPro VK nanovlákenný respirátor samosterilizační vel. L 2 ks

Ostatní

Skladem na e-shopu

O produktu

Samosterilizační respirátor z nanovlákna, který zachycuje viry a zároveň je deaktivuje. Respilon RespiPro VK byl vytvořen na ochranu proti Covid-19 a pracuje na principu dvojité bariéry. Spolehlivý ochranný filtr tvoří membrána z nanovláken, která zachycuje až 99,9 % virů.* Z vnitřní i vnější strany je respirátor ošetřen vrstvou akcelerovaného oxidu mědi. Tato aktivní látka se postará o deaktivaci virů, ať už pocházejí z okolního prostředí nebo od samotného uživatele, pokud je infikovaný. Respirátor se tak neustále sám sterilizuje.**

Pohodlný a efektivní

Respiráto RespiPro VK je velmi dobře prodyšný a dobře se přes něj dýchá i mluví. Výborně sedí na obličeji a jeho tvar zabraňuje podsávání. Běžné roušky a respirátory navlhnou, a po 30 minutách a ztrácejí filtrační účinnost. Nanovlákno je vůči vlhkosti odolné, a tak je účinnost zachována. Díky samosterilizační funkci, je možné RespiPro VK používat opakovaně po dobu až 1 týdne bez jakékoli nutné péče. Velikost L – velký.

Hlavní vlastnosti

  • nanovlákenný respirátor
  • filtrační koeficient na úrovni FFP2
  • samosterilizační
  • velmi dobře prodyšný
  • výborně sedí na obličeji
  • odolný vůči vlhkosti, která by omezila filtrační účinnost
  • lze používat opakovaně po dobu až 1 týdne
  • extrémně lehký – váha pouze 3,7 g

Certifikace a test reporty

*Test report Nelson Labs VFE (Viral Filtration Efficiency): Test report vydaný americkým institutem Nelson Labs potvrzuje záchyt virů v rozmezí 99,8 % až 99,9 % u filtrační nanovlákenné membrány RFT použité v produktu VK RespiPro. **Test report na samosterilizaci: Test report na deaktivaci patogenů vydaný Státním ústavem pro jadernou, chemickou a biologickou ochranu (SÚJCHBO) prokazuje, že dojde k deaktivaci virů a bakterií. Na základě tohoto test reportu je možné prohlásit produkt za samosterilizační. SÚJCHBO je jediná dostupná instituce pro civilní sektor, která má testovací komoru nejvyššího stupně a může takovéto účinky potvrdit v rámci provedení nezávislých testů. Test report na samosterilizaci vydaný americkým institutem Nelson Labs prokazuje, že dojde k deaktivaci virů. Na základě tohoto test reportu je možné prohlásit produkt za samosterilizační. Test report o neuvolňování částic akcelerovaného oxidu mědi: Test report vydaný Akademií věd České republiky potvrzuje bezpečné užívání produktu v souladu s normami.

Respilon RespiPro VK respirátor vel. L 2 ks3a

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.