Respilon Respiratory Shield ochranný šátek papoušci

Ostatní

Značka: RESPILON
Stylový šátek s ochrannou membránou z nanovláken zachytí chřipkové viry, bakteriální infekci i smog z ovzduší kolem nás. Příjemný elastický materiál.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50116656

Stylový šátek s ochrannou membránou zachytí chřipkové viry, bakteriální infekci i smog z ovzduší kolem nás. Filtr je tvořen z nanovláken a zachytí částečky nad 0,025 µm. Šátek z příjemného elastického materiálu má speciálně navržený design pro pohodlné nošení. Nemá žádné tlakové body a nezpůsobuje bolesti hlavy. Díky vysoké elasticitě se přizpůsobí každému obličeji. Šátek lze upravit podle vlastních potřeb pomocí nosního klipu a stahovací gumičky. Využijte jej při běžných denních i sportovních aktivitách: do města, na kolo, ranní běhání, závody, horskou turistiku či lyžování.

Ochranný štít z nanovláken

  • poskytuje ochranu před bakteriemi, viry a chřipkou
  • zabraňuje vdechování pylů, plísní a dalších alergenů
  • chrání Vaše plíce před prachem, smogem a znečištěným ovzduším

Složení

Respilon je vyroben ze 100% prémiové, chemicky neupravované a pružné bavlny. Je elastický, přináší uživatelům skvělou prodyšnost a zabraňuje tvoření vlhkosti. Speciálně tvarovaný střih zaručuje pohodlné nošení a brání nepříjemnému tlaku kolem hlavy a uší. Membrána obsažená v šátku je vyrobena moderní technologií spřádání nanovláken.

Použití

Filtr v šátku lze vyprat a nevyměňuje se. Šátek se po ručním praní nechá volně uschnout a nežehlí se.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.

Kategorie produktu