Revox Just Azelaic Acid Suspension 10% krém na obličej 30 ml

Kosmetika

Značka: REVOX
Revox Just Azelaic Acis snižuje výskyt nedokonalostí a eliminuje bakterie, které v pórech způsobují zánětlivá onemocnění pokožky. Redukuje tmavé pigmentové skvrny a vyrovnává nejednotný tón pleti.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

159 ušetříte 30 Kč

Původní cena 189 Kč, sleva 16%

Dočasně nedostupné

O produktu

50131913

Rozjasněte svou pleť pomocí krému Revox Just Azelaic Acid Suspension 10%! Krém s obsahem kyseliny azelaové účinně eliminuje bakterie, které se usazují v pleťových pórech a způsobují zánětlivá onemocnění pokožky. Má silné rozjasňující vlastnosti, pomáhá minimalizovat viditelnost pigmentových skvrn a jiných známek stárnutí. Krém snižuje výskyt nedokonalostí a působí jako prevence vzniku kožních zánětů. Redukuje tmavé pigmentové skvrny a vyrovnává nejednotný tón pleti. Zmatňuje pleť a zlepšuje její strukturu.

Výsledek:

  • pleť je sjednocená
  • tmavé skvrny jsou eliminované
  • pokožka je rozjasněná a mladistvá

Použití

Naneste malé množství produktu na důkladně vyčištěnou a suchou pleť. Vyhněte se citlivé oblasti okolo očí. Produkt jemně vmasírujte do pleti až do úplného vstřebání. Další produkty nanášejte až v okamžiku, kdy je pleť zcela suchá. Používejte před aplikací oleje a krému. Kombinujte s: Kyselinou salicylovou pro vyrovnání nerovnoměrné textury pleti či s arganovým olejem pro vyživení suché pokožky.

Upozornění

Tento produkt nekombinujte s dalšími přímými kyselinami a retinoidy, zabráníte tak přílišnému nadměrnému odlupování a podráždění pokožky. Pokud používáte produkt s obsahem vitamínu C, použijte ho ráno a kyselinu azelaovou večer (nebo naopak). Při používání produktu se vyhněte se přímému slunečnímu záření a používejte sluneční ochranu s vysokým faktorem.  Před prvním použitím se doporučuje provést test citlivosti. Naneste malé množství produktu na pokožku v oblasti ohybu lokte. Vyčkejte 24 hodin, pokud nedojde k podráždění, lze produkt bezpečně používat. Nikdy produkt neaplikujte na zanícenou, spálenou nebo jinak podrážděnou pokožku. Pokud po aplikaci cítíte nepříjemný pocit pálení, okamžitě produkt smyjte velkým množstvím vody. Pokud pálení přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.