Rene Furterer Rituál pro zářivost barvy barvených vlasů šampon 50 ml + maska 30 ml + bezoplachový kondicionér 50 ml

Kosmetika

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Barvené vlasy jsou o poznání více namáhány a postupem času barva ztrácí na intenzitě. Podpořte její zářivost a zdravý vzhled vlasů za pomoci sady Protect Color. Balení obsahuje šampon, obnovující masku a bezoplachový sprej. Pravidelným používáním docílíte dlouhodobě intenzivní barvy a vlasy budou jemné, pružné, pevné a zdravě vyživované.

Výsledek:

  • až 80% ochrana barvy vlasů
  • snadné rozčesávání
  • hedvábně hladké vlasy

Složení:

Sada péče o barevné vlasy neobsahuje sulfáty a zajišťuje zářivou barvu a potřebnou výživu vlasů. Výtažek z Vilínu a vysoký obsah aminokyselin napomáhají k obnově poškozených vlasů. Sprej chrání proti UV záření a podporuje syté a zdravě vypadající barvy ve vlasech, které jsou regenerované, pevné a silné.

Použití:

Nejprve na vlhké vlasy naneste šampon a vmasírujte jej do pokožky hlavy i vlasů od kořínků ke konečkům. Po vytvoření voňavé pěny důkladně opláchněte vodou. Vysušte vlasy ručníkem a naneste obnovující masku. Nechte působit 2–5 minut, pročešte vlasy a opláchněte vodou. Opět usušte ručníkem a po protřepání naneste posilující sprej, který se neoplachuje. Poté vlasy upravte do požadovaného designu.