Rice Meal Chocolate & Banana kaše z hnědé rýže 60 g

Potraviny a nápoje

Značka: RICE MEAL
Cereální bezlepková kaše z hnědé rýže s banánem a čokoládovými vločkami uspokojí Vaše chuťové pohárky a příjemně zasytí. Bez barviv a dochucovadel.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50116928

Cereální bezlepková kaše z hnědé rýže s banánem a čokoládovými vločkami uspokojí Vaše chuťové pohárky a příjemně zasytí. Ovoce je sušeno metodou zmrazování, a tak si zachovává lahodnou chuť a vůni. Rice Meal Chocolate & Banana neobsahuje umělá barviva a dochucovadla.

Hlavní vlastnosti:

  • lahodná kaše z přírodních surovin
  • neobsahuje umělá barviva a dochucovadla
  • neobsahuje lepek

Složení

Mletá pufovaná hnědá rýže (44 %), cukr, čokoládové vločky (cukr, kakaová hmota, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, kakaové máslo, emulgátor (sójový lecitin (10 %), sušená mléčná náhražka, banánový prášek (6 %), maltodextrin, rostlinný tuk (sója), kukuřičný škrob, přírodní banánová příchuť (0,5 %), sůl, přírodní vanilkové aroma.

Upozornění

Alergeny: sójové boby, mléko.

O značce

Produkty Benlian Food jsou vyráběny výhradně z přírodních surovin, neobsahují lepek a vyjadřují touhu po tom, aby přírodní a zdravé potraviny byly součástí života každého člověka. Inovativní metody přispívají k zachování nutričních vlastností, které mají suroviny v surové podobě ještě před zpracováním. Cílem tohoto přístupu je ukázat, že i zdravá strava může být chutná, stejně jako chutná strava může být zdravá.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.