Kosmetika

Rilastil D-Clar Intenzivní depigmentační kúra 30 ml

Značka: RILASTIL
Produktová řada: D-Clar

Intenzivní depigmentační kúra D-Clar od Rilastil zesvětlí tmavé skvrny na pokožce a předejde jejich dalšímu vzniku. Obnovuje pružnost a hebkost, zklidňuje.

799 ušetříte 200 Kč

Původní cena 999 Kč, sleva 20%

Nejnižší cena před slevou: 999 Kč

O produktu: Rilastil D-Clar Intenzivní depigmentační kúra 30 ml

50152517

Úvod

Intenzivní depigmentační kúra D-Clar od Rilastil obsahuje patentovaný komplex Clari-tech s vitaminem C, který sníží viditelnost pigmentových skvrn. Lipozomální tripeptidy s AHA kyselinami zároveň předejdou jejich dalšímu vzniku a odstraní odumřelé buňky z povrchu pokožky. Sodium DNA navrátí pleti ztracenou pružnost. Po použití je pleť neodolatelně hebká, zářivá a zklidněná. Složení je nekomedogenní, takže neucpává póry. Receptura byla vytvořená tak, aby vyhovovala i citlivé pokožce.

Hlavní vlastnosti

  • rozjasňuje pokožku
  • dodává hebkost a pružnost
  • sjednocuje vzhled
  • redukuje tmavé skvrny a předchází jejich vzniku
  • odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pleti

Použití

Kapky můžete používat nejen na redukci tmavých skvrn, ale i celkové rozjasnění unavené či matné pleti. Pro nejlepší výsledky zařaďte také D-Clar micropeeling.

  • Pro rozjasňující účinek: smíchejte 4–5 kapek s pleťovým krémem a naneste ráno i večer na obličej.
  • Pro sjednocení tónu pleti: aplikujte 4–5 kapek ráno i večer přímo na pleť před nanesením krému.
  • Šoková depigmentační kúra: aplikujte 1–2 kapky na problematickou oblast.

Upozornění

Přípravek obsahuje alfa hydroxykyseliny, které mohou zvýšit citlivost pokožky na sluneční záření či fototerapii. V případě slunění použijte opalovací krém s vysokým SPF. Vyhněte se kontaktu s očima či očním okolím. Nenanášejte na rty.


O značce

Italská dermokosmetika Rilastil nabízí produkty pro všechny druhy pleti, včetně té problematické a senzitivní. Kosmetiku vyrábí a testuje ve vlastních laboratořích. Již od 70. let se jméno Rilastil spojuje se špičkovými produkty na podporu pružnosti pokožky. Tato vlastnost je klíčová pro její krásu, ale i odolnost. Společnost nezapomíná ani na udržitelnost a enviromentální odpovědnost. V laboratořích využívá energii z obnovitelných zdrojů a netestuje na zvířatech.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.