WAHL 858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

Ostatní

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

O produktu

Rozčesávejte srst svému pejskovi účinně, a přesto šetrně. Společnost Wahl vytvořila rozčesávací velký kartáč určený pro středně dlouhou a dlouhou psí srst. Jednoduchým přetažením po kůži pejska odstraníte vypadlé chlupy a srst rovnoměrně rozčešete. Během práce je pokožka zvířete jemně masírována, proces je pro něj proto zcela bezbolestný a naopak velmi příjemný.  Brzy si váš pejsek bude tuto péči vyžadovat pravidelně.

Odstraňuje, uhlazuje, leští

Kartáč je vhodným doplňkem při odstraňování vypadaných psích chlupů, které zůstávají v kožichu a pejska nepříjemně dráždí a svědí. Pravidelným používáním zůstane jeho srst provzdušněná a uhlazená. Kartáč zároveň chloupky leští, takže pejsek vypadá skvěle a zdravě. Srst se s hřebenem nezacuchá, rozčesává se velmi snadno.

Odstranění prachu

Kromě rozčesávání zvládne kartáč také odstraňovat ze srsti prach a drobné nečistoty, které pejsek pochytil během venkovních procházek. Kartáč je zcela bezpečný a vhodný pro každodenní používání. Skvěle vám padne do ruky a umožní pohodlnou práci díky protiskluzové rukojeti.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.