516 770 100 | info@drmax.cz | O nás

WAHL 858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

WAHL  858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

WAHL 858456 Rozčesávací velký kartáč na psí srst

50100166
Ostatní
259 Kč
Skladem na e-shopu

Značka Wahl vytvořila velký rozčesávací kartáč na psí srst. Pomůcka je vhodná k odstranění vypadaných chlupů ze srsti, které se v ní drží a zvířata zbytečně lechtají a dráždí. Kromě srsti kartáč odstraní i prach a srst uhladí a vyleští.

Podrobné informace o produktu

Rozčesávejte srst svému pejskovi účinně, a přesto šetrně. Společnost Wahl vytvořila rozčesávací velký kartáč určený pro středně dlouhou a dlouhou psí srst. Jednoduchým přetažením po kůži pejska odstraníte vypadlé chlupy a srst rovnoměrně rozčešete. Během práce je pokožka zvířete jemně masírována, proces je pro něj proto zcela bezbolestný a naopak velmi příjemný.  Brzy si váš pejsek bude tuto péči vyžadovat pravidelně.

Odstraňuje, uhlazuje, leští

Kartáč je vhodným doplňkem při odstraňování vypadaných psích chlupů, které zůstávají v kožichu a pejska nepříjemně dráždí a svědí. Pravidelným používáním zůstane jeho srst provzdušněná a uhlazená. Kartáč zároveň chloupky leští, takže pejsek vypadá skvěle a zdravě. Srst se s hřebenem nezacuchá, rozčesává se velmi snadno.

Odstranění prachu

Kromě rozčesávání zvládne kartáč také odstraňovat ze srsti prach a drobné nečistoty, které pejsek pochytil během venkovních procházek. Kartáč je zcela bezpečný a vhodný pro každodenní používání. Skvěle vám padne do ruky a umožní pohodlnou práci díky protiskluzové rukojeti.

Kategorie produktu

Parametry

Značka WAHL
EAN 043917002590

Tento produkt momentálně nelze objednat.

Z důvodu inventury bude možné objednávku vytvořit příští týden.

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost. Omezení se týká jen vybraných produktů.