SAFETY NANO PROTECT Rouška vel. XS dětská 5 ks

Zdravotnické prostředky

Skladem na e-shopu

399

O produktu

Dětská ochranná rouška s filtrem z nanovlákna proti mikroorganizmům. Rouška SAFETY NANO PROTECT je tvořena třívrstvým laminátem s nanovlákennou vrstvou s vysokou ochrannou účinností proti alergenům, plísním, prachovým částicím, bakteriím a virům. Díky atypickému střihu rouška dobře přiléhá k obličeji a funguje jako jeden velký filtr. Její nošení je pohodlné a dobře se přes ni dýchá. Velikost XS je vhodná pro děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti

 • účinná proti bakteriím a virům
 • s elastickým páskem přes nos
 • dobře přiléhá k obličeji
 • zajišťuje komfort při dýchání
 • nanotechnologie – účinnost až 99 %

Účinnost proti bakteriím a virům 99 %

Filtrační účinnost materiálu je u alergenů 99 %, u prachových částic P1 99 %, u prachových částic PM2, 5 a 10 100 %. Filtrační účinnost pro organizmy závisí na velikosti mikroorganizmu. Pro viry i bakterie je filtrační účinnost 99 %. 

100% český produkt z tuzemských materiálů

Ochranná rouška SAFETY NANO PROTECT je produkt, který byl vytvořen jako rychlá odezva na novou situaci ve společnosti s cílem spolehnout se na vlastní dostupné zdroje. Byla testována ve Výzkumném ústavu bezpečnosti práce – ZL Praha, kde byly provedeny zkoušky podle ČSN EN 149+A1. Ochranná rouška je podle výsledků zkoušky odolná proti teplotním změnám a nevykazuje žádné mechanické nedostatky. Měřené hodnoty koncentrace oxidu uhličitého ve vdechované vzduchu jsou v podlimitních hodnotách. Podle výše uvedených výsledků je ochranná rouška pro spotřebitele naprosto bezpečná s vysokou filtrační účinností proti různým mikroorganizmům, alergenům, plísním a prachovým částicím s nižším tlakovým spádem.

 

Složení

Základem roušky je třívrstvý laminát složený Ekotextilu FNAO 1583 na bázi PP, dále nanovrstvy na bázi PVDF polymeru a spunbond na bázi PP.

Použití

 • Před nasazením roušky si důkladně umyjte ruce, případně použijte dezinfekci na bázi alkoholu.
 • Rouškou zakryjte nos a ústa, gumičky přetáhněte přes uši, spodní strana musí být pod bradou. V horní části roušky v oblasti nosu je vložen elastický pásek, který je třeba mírným tlakem vytvarovat tak, aby rouška co nejlépe přilnula.
 • Po nasazení se roušky už nedotýkejte, aby se nesnížila její účinnost.
 • Pokud rouška zvlhne, použijte jinou.
 • Při snímání roušky se dotýkejte pouze gumiček či její boční části. Použitou roušku vyhoďte do uzavíratelného odpadkového koše a znovu si důkladně umyjte ruce.
 • Rouška je balena v uzavíratelném sáčku po 5 kusech. Před každým otevřením sáčku je nutná důkladná hygiena rukou. Po odebrání roušky sáček neprodleně znovu uzavřete.

Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.