SAGE BBL405BAL stolní mixér

Elektronika

Skladem na e-shopu

3490 ušetříte 800 Kč

Původní cena 4290 Kč, sleva 19%

O produktu

Společnost Sage vytvořila stolní mixér, který využijete pro mnoho různých kuchyňských úkonů. Můžete s ním nejen mixovat, ale i sekat, drtit led a podobně. Suroviny vložíte do 1,5 litru velké nádobky z Eastman Tritanu. O důkladné rozmělnění i tvrdých kousků potravin, např. ořechů, se stará kvalitní systém nožů Mini Kinetix. Jejich tvar kopíruje křivky základny, aby došlo k rovnoměrnému mixování po celém objemu. Na výběr máte čtyři elektronické rychlosti, které si navolíte za pomoci podsvětleného tlačítkového ovládání.

Multifunkční víčko

Víko mixovací nádoby nabízí mnoho funkcí. Kromě toho, že brání stříkání kapek po kuchyni, jej lze využít v kombinaci s dalším příslušenstvím jako stolní citrusový odšťavňovač, nebo můžete ovocnou šťávu připravovat přímo do nádoby. S příkonem 1 000 W budou výsledky dokonalé, ať už se rozhodnete zvolit jakýkoliv program.

Obsah balení

V balení naleznete kromě samotného mixéru také nádobu na mixování o objemu 1,5 litru, víko s vnitřním vyjímatelným víčkem sloužícím jako odměrka, a v neposlední řadě nechybí ani lisovací trn.

Technické parametry

  • 1,5l nádoba na mixování
  • 4 elektronické rychlosti
  • funkce pulse
  • funkce automatického čištění (Auto Clean)
  • příkon 1000 W