SAGE BCP600 lis na citrusy

Elektronika

Značka: SAGE
Lis na citrusové plody Sage s příkonem 110 W vám během chvilky připraví lahodné a zdravé osvěžení. Přístroj se snadno ovládá, má jednu univerzální rychlost odšťavňování. K důkladnému vymačkání šťávy poslouží patentované sklopné rameno.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
3 990 ušetříte 300 Kč

Původní cena 4 290 Kč sleva 7%

O produktu

50105479

Citrusy se nedoporučují dávat do běžného odšťavňovače. Máte s nimi totiž předem práci, jelikož je musíte oloupat, a i poté se jemná dužina může dostat do výsledného nápoje. Řešení představuje lis na citrusy, který vám celý proces výrazně urychlí a zaručí lahodnou čerstvou šťávu plnou vitamínů, na které si pochutná celá rodina. Společnost Sage vytvořila lis na citrusy, který je univerzální a hodí se pro odšťavňování pomerančů, grepů, citronů i limetek.

Bezpečnostní pojistka

V balení naleznete dva plastové filtry určené pro tvorbu šťávy různých konzistencí. Můžete si proto vybrat, zda si přejete jemnou šťávu, nebo v ní chcete mít i kousky dužiny. Použití přístroje je zcela bezpečné, pojistka zabrání jeho spuštění, pokud nejsou součásti správně sestaveny, aby nedošlo k nehodě. Patentované sklopné rameno se postará o maximální výtěžnost šťávy, abyste citrusy odšťavnili skutečně v maximální možné míře.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.