SALVEST Muuti BIO Mango, mrkev a rakytník 6x110 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: SALVEST
Ovocno-zeleninový příkrm v praktické kapsičce obsahuje jen 100% pyré z ovoce a zeleniny v BIO kvalitě. Je vhodný pro kojence již od ukončeného 6. měsíce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50125830

Ovocný příkrm pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku obsahuje pouze 100% BIO ovoce a zeleninu - mangové a mrkvové pyré a pyré z rakytníku. Neobsahuje přidaný cukr, umělá barviva, aromata ani konzervanty. Vaši malí strávníci tak mohou okusit čistou lahodnou chuť zralých plodů. Ovocné příkrmy patří mezi kojenci k nejoblíbenějším, můžete proto vybírat z celé řady produktů Muuti, a dopřát tak děťátku každý den jinou chuť. Díky tepelnému zpracování a šetrné sterilizaci není nutné kapsičku před otevřením uchovávat v lednici.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný příkrm ze 100% BIO ovoce a zeleniny
  • vhodný pro kojence od ukončeného 6. měsíce
  • bez přidaného cukru, umělých barviv, aromat či konzervantů

Složení

Bio mangové pyré (52 %), bio mrkvové pyré (40 %), bio rakytníkové pyré (8 %). Bez lepku.

Použití

Výrobek je připraven k přímé spotřebě. Začněte s krmením malou lžičkou, zpočátku jednu až dvě čajové lžičky denně a množství postupně zvyšujte. Větší děti mohou příkrm konzumovat přímo z kapsičky pod dohledem rodiče. Příkrm můžete také použít do nemléčných kaší. Kapsička není určena k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Upozornění

Neotevřený výrobek se skladuje při běžné pokojové teplotě. Otevřenou kapsičku znovu uzavřete a skladujte v chladničce po dobu maximálně 24 hodin. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.