SALVEST Muuti BIO Ovocné pyré s ananasovou šťávou a rýžovým proteinem 6x110 g

Potravina pro zvláštní výživu

Značka: SALVEST
Ovocný příkrm SALVEST Muuti v praktické kapsičce obsahuje jen 100% pyré z ovoce v BIO kvalitě a rýžový protein. Je vhodný pro děti od ukončeného 12. měsíce.

Produkt ještě není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

265

Cena za 100 g: 40 Kč

O produktu

50125832

Ovocný příkrm pro děti od ukončeného 12. měsíce věku obsahuje banánové, hruškové a jablečné pyré, šťávu z ananasu a navíc 1,1 % rýžového práškového proteinu, to vše v BIO kvalitě. Neobsahuje přidaný cukr, umělá barviva, aromata ani konzervanty. Praktické balení umožňuje nedojezený příkrm znovu zavřít a uchovat na později. Díky tepelnému zpracování a šetrné sterilizaci není nutné kapsičku před otevřením uchovávat v lednici.

Hlavní vlastnosti:

  • ovocný příkrm z BIO ovoce a rýžového proteinu
  • vhodný pro děti od ukončeného 12. měsíce
  • bez přidaného cukru, umělých barviv, aromat či konzervantů

Složení

Bio banánové pyré (35 %), bio hruškové pyré (31 %), bio jablečné pyré (20 %), voda, koncentrát z bio ananasové šťávy (3 %), bio rýžový práškový protein (1,1 %). Bez lepku.

Použití

Výrobek je připraven k přímé spotřebě. Začněte s krmením malou lžičkou, zpočátku jednu až dvě čajové lžičky denně a množství postupně zvyšujte. Větší děti mohou příkrm konzumovat přímo z kapsičky pod dohledem rodiče. Příkrm můžete také použít do nemléčných kaší. Kapsička není určena k ohřevu v mikrovlnné troubě.

Upozornění

Neotevřený výrobek se skladuje při běžné pokojové teplotě. Otevřenou kapsičku znovu uzavřete a skladujte v chladničce po dobu maximálně 24 hodin. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.