Potraviny a nápoje

SALVEST Prestó BIO Polévka z kuřecích prsíček a zeleniny 300 g

Značka: SALVEST
Produktová řada: Prestó

Extra hustá krémová polévka SALVEST Prestó je vyrobená z kvalitních BIO surovin a je vhodná pro dospělé a děti od 3 let. Dopřejte si zdravý oběd či večeři bez času stráveného vařením!

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: SALVEST Prestó BIO Polévka z kuřecích prsíček a zeleniny 300 g

50125841

Úvod

Nemáte čas na vaření? Extra hustá krémová polévka Salvest je ideálním řešením! Stačí ji jen ohřát a můžete si pochutnat nejen Vy, ale i Vaši malí strávníci od 3 let. Polévka obsahuje jen kvalitní BIO suroviny: sladkou mrkev, pastinák, trošku jablečného pyré, kapku citronové šťávy a kuřecí prsíčka z BIO farmy. Chuťové pohárky potěší cibulka, několik zrnek mořské soli a maličká špetka pepře a kari. Oproti ostatním Salvest polévkám je o něco hustší a zasytí Vás na delší dobu. Hotovou polévku oceníte na cestách stejně jako doma, když zrovna nemáte čas nebo chuť vařit. Ušetřené minuty tak můžete věnovat třeba svému drobečkovi. Nemusíte mít obavy o kvalitu surovin stejně jako o ekologii - polévka je v plně recyklovatelném obalu bez hliníku.

Hlavní vlastnosti:

  • extra hustá krémová polévka
  • pro dospělé a děti od 3 let
  • vyrobena z kvalitních BIO surovin
  • v ekologickém obalu
  • bez konzervantů

Složení

Voda, bio mrkev, bio pastinák, bio jablečné pyré, bio kuře (7 %), bio SMETANA, bio cibule, bio řepka, bio cukr, mořská sůl, bio koncentrát z přírodní citronové šťávy, bio kari, bio pepř a černý pepř. Alergeny jsou označeny VELKÝM písmenem. Neobsahuje konzervační látky. Sterilováno. Tepelně upraveno.

SALVEST Prestó BIO Polévka z kuřecích prsíček a zeleniny 300 g 2


Použití

Pro ohřev v mikrovlnné troubě kapsičku otevřete, polévku vlijte do vhodné misky, vložte do trouby, nastavte vysoký výkon a ohřejte. Polévku je možné ohřát také klasicky na sporáku. V tom případě kapsičku otevřete, její obsah vlijte do hrnce a za občasného míchání ji ohřejte na potřebnou teplotu. Pokud se rozhodnete ohřát polévku ve vodní lázni, neotevřené balení vložte do vroucí vody a ohřívejte cca 4–5 minut. Návrh na servírování: Podávejte s čerstvou petrželkou a opečenými kostkami chleba.


Upozornění

Neotevřené balení skladujte při běžné pokojové teplotě. Po otevření výrobek uchovávejte v chladničce, a to po dobu maximálně 24 hodin.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.