SALVEST Smushie BIO Ovocné smoothie s hruškou, kiwi a spirulinou 6x170 g

Potraviny a nápoje

Značka: SALVEST
SALVEST Smushie BIO Ovocné smoothie obsahuje pyré z hrušek, kiwi a banánů, které doplňují ovesné vločky a spirulina. Je vhodné i pro děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
375

Cena za 1 kg: 368 Kč

O produktu

50125782

Ovocné smoothie obsahuje pyré z hrušek, kiwi a banánů, které vhodně doplňují ovesné vločky jako zdroj vlákniny, a řasa spirulina. Všechny suroviny jsou v BIO kvalitě. Kapsička neobsahuje žádný další přidaný cukr, umělá barviva, aromata a ani konzervanty. Praktické balení s uzávěrem se hodí nejen na doma, ale také na cesty, do auta, kabelky či batůžku. Smoothie je vhodné i pro děti od 3 let. Pokud dítě nesní celou porci, je možné kapsičku uzavřít a v lednici uschovat dalších 24 hodin.

Hlavní vlastnosti:

  • chutné ovocné smoothie s ovesnými vločkami a superpotravinou spirulinou
  • BIO kvalita
  • praktické balení (kapsička s uzávěrem)
  • k okamžité spotřebě
  • pro děti od 3 let

Složení

Bio hruškové pyré (65 %), bio kiwi pyré (20 %), bio banánové pyré, bio OVESNÉ vločky, bio řasa spirulina (0,04 %), bio máta (0,04 %). Obsahuje lepek. Alergeny jsou označeny VELKÝM písmenem.

Použití

Výrobek je určen k přímé spotřebě, stačí jen protřepat. 

Upozornění

Neotevřený výrobek se skladuje při běžné pokojové teplotě. Otevřenou kapsičku znovu uzavřete a skladujte v chladničce po dobu maximálně 24 hodin. Kapsička není určena ke hraní.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.