Potraviny a nápoje

Sanct Bernhard BIO Zázvorovo-ananasový sirup s kurkumou 1000 ml

5.0

Sanct Bernhard BIO Zázvorovo-ananasový sirup s kurkumou 1000 ml je lahodný a osvěžující nápoj. Nápoj připravený z tohoto sirupu můžete pít kdykoliv během dne a poslouží vám jako výborný nealkoholický aperitiv.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: Sanct Bernhard BIO Zázvorovo-ananasový sirup s kurkumou 1000 ml

50099968

Úvod

Každý z nás si občas dáme pochutinu, která není příliš zdravá. To samozřejmě nemá dobrý vliv na žaludek a naše zažívání. Trpět žaludečními a trávicími obtížemi není nic příjemného, to může potvrdit každý, kdo zažil tuto nepříjemnou zkušenost. Proto vám přinášíme pomoc v podobě BIO sirupu se zázvorem a ananasem.

Sanct Bernhard BIO Zázvorovo-ananasový sirup s kurkumou spojuje ostrou chuť zázvoru, sladkokyselou svěžest ananasu a vlastnosti kurkumy, která podporuje normální trávení a normální činnost jater.  Tím se stává skvělým pomocníkem na dlouhé cesty. Využijete jej i při stresových situacích.

Sanct Bernhard BIO Zázvorovo-ananasový sirup s kurkumou je zcela přírodní produkt, bez konzervačních látek. Může se stát, že sirup změní vzhled, barvu a chuť. Tyto změny jsou naprosto přirozené a v žádném případě nesnižují kvalitu výrobku. Jakmile sirup otevřete, uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 3 týdnů.

Jak se Sanct Bernhard BIO Zázvorovo-ananasový sirup s kurkumou užívá:

Užívejte denně či podle potřeby 50 – 100 ml v zředěném či nezředěném stavu. Vhodné zejména po konzumaci tučných jídel.

Vhodné pro:

Dospělé a osoby, které trpí žaludečními a trávicími problémy.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.