Sanct Bernhard Kokosový olej v kapslích 240 kapslí

Doplněk stravy

Sanct Bernhard Kokosový olej v kapslích je výživový doplněk, který v této formě představuje velmi pohodlnou variantu přírodního produktu, který je tak vždy po ruce.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100828

Kokosový olej Sanct Bernhard se získává z pečlivě vybraných zralých kokosových ořechů čistě mechanickým lisováním za studena. Tento způsob výroby chrání všechny cenné živiny, které by se jinak tepelným zpracováním ztratily. Vysoké procento nasycených mastných kyselin, které kokosový olej obsahuje, se v organismu velmi dobře metabolizuje a jejich hlavní výhodou je, že se v těle přetváří přímo na energii a nikoliv na tukové zásoby. Tuky jsou důležité pro vstřebávání některých vitamínů, zejména při konzumaci zeleniny a konečně si je můžete dopřát bez výčitek. Pocit sytosti zmírní neustálou chuť na sladkosti a dobroty, a pomůže předcházet nárazovému přejídání. Surovina k výrobě Sanct Bernhard kokosového olej pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Složení:

Organický kokosový olej získaný z kontrolovaného ekologického zemědělství (74 %), želatina, zvlhčující glycerin.

100 g kapslí obsahuje:

74 g kokosového oleje. 67 g tvoří nasycené mastné kyseliny, z nichž je 35 g kyseliny laurové. Zbývajících 7 g je tvořeno 5 g nenasycených mastných kyselin a 2 g polynenasycených mastných kyselin.

Dávkování:

2 kapsle 1 – 2krát denně po jídle. Tobolky se polykají celé s dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.