Sanct Bernhard Moringa olej 100 ml

Potraviny a nápoje

Produkt již není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

Moringa olejodárná je strom rostoucí v tropických a subtropických oblastech, jehož listy, květy i plody jsou hojně využívány pro své výjimečné nutriční vlastnosti. Semena obsahují velké množství oleje, který se po vylisování používá v nejen kuchyni, ale je také součástí kosmetických přípravků.

Použití:

Moringa olej Sanct Bernhard je 100% čistý za studena lisovaný olej ze semen stromu Moringa. Obsahuje vysoké množství mononenasycených mastných kyselin a má pikantní ořechovou chuť. Olej lze použít jako exkluzivní stolní olej do salátů, nejrůznějších marinád, omáček, je vhodný na vaření i pečení.

Již od dob Egyptských faraonů se olej z Moringy používá také pro výrobu mastí a při péči o pokožku a vlasy. Je odolný vůči oxidaci a má dlouhou trvanlivost i bez konzervantů. Vyzkoušejte jej na masáž těla, k péči o obličej a oči.

Složení:

100% olej z Moringy

Nutriční hodnoty ve 100 ml:

Energetická hodnota 3894 kJ/930 kcal, tuky 99,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny, z toho mononenasycené mastné kyseliny 25,4 g, z toho polynenasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 0 g, proteiny 0 g, sůl 0,04 g.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.