Sanct Bernhard Směs ovocných bonbonů 170 g

Potraviny a nápoje

Sanct Bernhard Směs ovocných bonbónů jsou tradiční cukrovinkou obohacenou o přírodní rostlinné extrakty s pomerančovou, broskvovou a malinovou příchutí.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50100812

Sanct Bernhard bonbóny se vaří podle staré tradice v měděných kotlích nad ohněm a poté jsou vyráběny ručně. Při jejich výrobě jsou využívány čistě přírodní zdroje a nenajdete v nich žádná umělá barviva, příchutě ani vůně.

Směs ovocných bonbónů Sanct Bernhard je slazena isomaltem, sladidlem, které je díky nízkému glykemickému indexu a nízké energetické hodnotě vhodnou alternativou nejen pro diabetiky, ale i pro osoby, které dbají na zdravý životní styl a kontrolují svůj kalorický příjem. 100g bonbónů navíc obsahuje dvojnásobek referenční hodnoty příjmu vitamínu E a doporučenou denní dávku vitamínu C.

Složení:

Sladidlo isomalt, regulátor kyselosti kyselina citronová, extrakt z aceroly, plnivo maltodextrin, přírodní aromatické látky, přírodní barviva: červená řepa, ovocné a zeleninové výtažky, vitamin E, provitamin A (beta karoten).

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota 1025 kJ/ 207 kcal, tuky 0 g, sacharidy 99,84 g, z toho cukry 0 g, Izomalt 96,46 g, bílkoviny 0,1 g, sůl 0 g, vitamin C z extraktu aceroly 80 mg, vitamin E (alfa-tokoferol) 24 mg, provitamin A (beta-karoten) 1 mg.

Použití:

Bonbóny jsou vhodné pro děti i dospělé v přiměřeném množství s ohledem na vyvážený denní příjem kalorií.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.