Scholl Velvetsmooth Rotační hlavice s mořskými minerály středně drsná 2 ks

Elektronika

Značka: SCHOLL
SCHOLL Velvetsmooth náhradní hlavice do elektrického pilníku Scholl Velvetsmooth Express Pedi, který umožňuje rychle, bezpečně a bezbolestně odstranit tvrdou odumřelou kůži na patách.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
255

O produktu

50086571

Scholl Velvetsmooth náhradní hlavice do elektrického pilníku mají středně hrubý povrch s mořskými minerály, který zajistí vašim nohám sametovou jemnost. Balení obsahuje dva kusy, které můžete v přístroji Scholl Velvet Smooth Express Pedi snadno měnit. Výměnnou hlavici je možné odejmout a umýt. Používání je velmi jednoduché, rychlé a bezbolestné. Velvet Smoot odstraní tvrdou kůži za pár minut a vaše chodidla budou vypadat tak krásná, hebká a jemná, že je budete chtít ihned předvést.

Hlavní vlastnosti:

  • 2 ks náhradních hlavic Velvetsmooth
  • kompatibilní s bateriovým pilníkem na paty Scholl
  • snadno se mění i čistí

Použití

Doporučujeme používat rotační hlavici Scholl pouze s elektrickými pilníky na chodidla Scholl Velvet Smooth a vyměňovat je každé 3 měsíce pro dosažení ideální efektivity. Hlavici je třeba vyměnit, sníží-li se její účinnost. Ujistěte se, že je strojek vypnutý. Vyjměte výměnnou hlavici - zmáčkněte příslušné tlačítko na straně strojku a jemným tahem vyjměte hlavici. Novou hlavici osaďte na jednotku tak, že zmáčknete klíny po obou stranách hlavice a tu poté vložte do strojku. Před použitím zkontrolujte, že rotační hlavice je dobře nasazená na strojek.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.