Scholl

Řadit
Filtry výpisu
Scholl Gelové vložky do bot Everyday ženy 1 pár

pár

Ostatní

Dvojitá gelová náplň prokazatelně účinně tlumí mikro nárazy a napomáhá snižovat nadměrný tlak vznikající při chůzi a denních činnostech.

  439 Kč
  Scholl Kúra na nehtovou mykózu 38 ml

  38 ml

  Zdravotnické prostředky

  Scholl Kúra na nehtovou mykózu účinně působí proti nehtové mykóze a pomáhá chránit před rozšířením infekce na další nehty. Je vhodná pro diabetiky.

   569 Kč
   Scholl Deodorant na nohy sprej 100 g

   sprej 100 g

   Kosmetika

   Deodorant na nohy SCHOLL Fresh Step vás účinně zbaví vaše nohy zápachu a redukuje jejich další pocení. Jemně voní a snadno se používá.

    115 Kč
    Scholl Klip na nehty

    Kosmetika

    Klip na stříhání nehtů pomáhá bezpečně stříhat nehty.

     185 Kč

     Své nohy namáháme každý den. Chůze, běh, bereme je jako samozřejmé, aniž bychom věděli, jak pokožka trpí. Není proto divu, že spousta lidí trpí na suché a popraskané paty, kuří oka, puchýře nebo bradavice.

     Značka SCHOLL si dává za cíl lidským nohám ulevit. Její mise zůstává nezměněna již déle než sto let. Vyberte si ze stále se rozrůstajícího portfolia výrobků, které vám pomůžou udržovat chodidla i nehty na nohou zdravé a krásné.

     Na pedikúru již nemusíte chodit do kosmetického salónu. Pořiďte si všechny potřebné nástroje a starejte se o sebe v pohodlí domova. S řadou Velvet Smooth si sami snadno zajistíte hedvábně hladké nohy. Začněte relaxační koupelí, poté aplikujte intenzivní hydratační sérum a krém. Před spaním si na nohy naneste masku, která chodidla výborně regeneruje a spolehlivě je připraví na další uchozený den.

     Kromě produktů k péči o nohy a nehty naleznete v portfoliu značky také gelové vložky do bot, stélky a opěry klenby, které chrání a pečují o vaše nohy i v době, kdy máte obuté boty a brání vzniku puchýřů či nadměrnému pocení.