Sebamed

Řadit
Filtry výpisu

V péči o citlivou i normální pokožku důvěřujte osvědčené klasice. Společnost SEBAMED je na trhu již přes půl století. Jejím hlavním posláním je vytvářet výrobky, které ženám i mužům pomůžou udržovat pH pleti u hodnoty 5,5, které je pro ni nejlepší. Pokožka je zdravá, svěží a krásná, což dokazuje přes 120 vědeckých studií.

Značka SEBAMED vám nabízí šetrné přípravky pro mytí i péči o pokožku. Vyberte si podle svého typu pleti produkty, které se hodí přesně pro vás. SEBAMED svým složením nedráždí kůži, je proto vhodný dokonce i pro jemnou dětskou pokožku, což dokazují i výrobky jako Dětská mycí pěna na obličej a tělo nebo směs bylinných extraktů do dětské pěnové koupele.

Kromě každodenní péče naleznete v portfoliu značky také speciální přípravky určené k péči o pokožku během opalování a po něm. Sluneční paprsky kůži velmi namáhají a dehydratují, je proto potřeba především během letních měsíců věnovat zvýšenou pozornost její ochraně. K tomu vám dopomůžou opalovací mléka s vysokými ochrannými faktory SPF 30 nebo 50, opět vhodné jak pro dospělé, tak i pro děti.