SENCOR SBL 2218RS smoothie mixér

Elektronika

Značka: SENCOR
Smoothie mixér od Sencoru slouží k přípravě ovocných a kondičních nápojů i k mixování omáček. Dvě tritanové lahve odolné proti nárazu jsou součástí balení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu

50107454

Společnost Sencor patří mezi přední výrobce domácích spotřebičů. Se smoothie mixérem SBL 2218RS v elegantním růžovém provedení si v pohodlí domova během několika málo vteřin připravíte lahodné čerstvé ovocné šťávy či mléčné koktejly. Přístroj lze ovšem využít také k mixování omáček či polévek nebo k přípravě dětských jídel. O precizní zpracování surovin se stará vysoce kvalitní snímatelné ostří z nerezové oceli, které je pokryté vrstvou titanu. Díky tomu nedochází při zpracování potravin ke ztrátám enzymů a vitamínů a koktejly neoxidují tak rychle, takže si dlouho uchovají svou výbornou chuť.

Dvě lahve v balení

Součástí balení jsou kromě samotného mixéru také dvě tritanové lahve, jež jsou odolné proti nárazu. Tyto míchací nádobky lze snadno vyjmout a vzít si je s sebou do práce nebo do školy jako cestovní lahve. Můžete si vybrat, zda preferujete menší osvěžení do 300ml lahve, nebo chcete pořádnou dávku vitamínů a namixujete si ovoce ve větší, 600ml nádobce. Pro ještě důkladnější promíchání ingrediencí máte možnost zvolit pulzní režim. Po skončení používání je možné nádobku, víčko i nože mýt v myčce.

Technické parametry:

  • Vyjímatelné láhve o objemu 0,6 l a 0,3 l
  • Láhve odolné proti nárazu z materiálu TRITAN, který neobsahuje BPA
  • Pulsní spínač pro efektivní promíchání
  • Čtyři vysoce kvalitní snímatelné nože z nerezové oceli pokryté vrstvou titanu
  • Vynikající stabilita díky přísavkám
  • Příkon: 500 W
  • Napětí a kmitočet: 220-240 V, 50/60 Hz

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.