Elektronika

SENCOR SBL 4870WH stolní mixér

Značka: SENCOR
5.0

Stolní mixér s LCD displejem a výkonným 800W motorem je vhodný k mixování omáček, koktejlů, polévek i dětské stravy. Skleněná nádoba, mlýnek a smoothie mixér v balení.

Produkt už není dostupný Tento produkt je vyprodaný a není na skladě dodavatele

O produktu: SENCOR SBL 4870WH stolní mixér

50107441

Úvod

Se stolním mixérem Sencor SBL 4870WH zvládnete připravit nejen koktejly či smoothie nápoje, ale také polévky, omáčky, salsy nebo dětské pokrmy. Přístroj je vybaven vysoce výkonným 800W motorem, který si bez obtíží poradí i s extra tvrdými potravinami, např. s ořechy, ledem nebo kávovými zrny. Na přehledném LCD displeji si navolíte požadované vlastnosti a intenzitu mixování k zajištění těch nejlepších výsledků u konkrétních surovin. Pro bezpečný provoz je zařízení vybaveno mechanismem, jenž zabrání jeho spuštění v případě, že některá z částí není ve správné poloze.

Bohaté příslušenství

Balení obsahuje kromě samotného stolního mixéru také celou řadu praktického příslušenství, jež využití přístroje ještě rozšiřuje. Nechybí zde velká, 1,5litrová skleněná lahev, v níž zvládnete najednou namixovat i větší množství surovin, abyste měli jídlo připraveno pro celou rodinu. Dále se zde nachází mlýnek na kávu či bylinky a smoothie mixér, který je speciálně určen k přípravě čerstvých ovocných nápojů se zachováním živin i lahodné chuti.

Technické parametry:

  • Multifunkční LCD displej
  • Výkonný 800W motor
  • Bezpečný mechanismus umožňující start pouze ve správné pozici
  • Čtyři vysoce kvalitní vyjímatelné nerezové nože s titanovým povrchem

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.