SENCOR SHA 8400WH čistička vzduchu

Elektronika

Produkt je dočasně nedostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

2999 ušetříte 191 Kč

Původní cena 3190 Kč, sleva 6%

O produktu

Zlepšete si kvalitu vzduchu ve své domácnosti nebo kanceláři. Společnost Sencor vytvořila čističku vzduchu s třístupňovou filtrací, která představuje efektivní a elegantní řešení vašeho problému. Při volbě nejvyššího stupně filtrace dosáhnete maximální účinnosti a budete se moct opět z plných plic nadechnout.

3 stupňová filtrace

Zařízení obsahuje tři rozdílné filtry. Vstupní filtr zvládne pochytit hrubé prachové částice a alergeny. Následuje uhlíkový filtr k pohlcení škodlivých plynů, například benzenu nebo formaldehydu. V závěru nechybí HEPA filtr, který účinně eliminuje i drobné prachové částice, pyly, kouř a další alergenní částice. Za pomoci UV-C záření dochází k ničení bakterií, virů a plísní i jejich toxinů.

Čistička s příkonem 55 W a hlučností do 50 dB nabízí tři rychlosti čištění a je vhodná pro místnosti od 20 do 40 m2. Všechny filtry jdou v případě potřeby snadno vyměnit. Pokud nechcete, aby zařízení pracovalo v době, kdy se v místnosti nacházíte, navolte si časovač s automatickým vypnutím po dvou, čtyřech nebo osmi hodinách.

Technické parametry:

  • 3stupňová filtrace
  • UV-C záření
  • 3 rychlosti čištění
  • doporučená plocha místnosti 20–40 m2
  • příkon 55 W

 

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.